27.04.2017 75 Views

Приватбанк зменшить ставки по депозитах вже у травні

Приватбанк зменшить ставки по депозитах вже у травні

Наприкінці квітня вкладники ще можуть розмістити гроші за «старими» ставками

З початку травня на ринку депозитів фізичних осіб триває зниження базових ставок по вкладах як у валюті, так і в гривні в середньому на 0,5-1%.

Про це повідомив керівник роздрібного бізнесу Приватбанку Олексій Шабан.

«Зменшення облікової ставки Національним банком і зміцнення ринкових тенденцій на зниження вартості позикових ресурсів дають можливість Приватбанку продовжити з початку травня зниження ставок по депозитах як у гривні, так і валюті. Це, у свою чергу, сприятиме розвитку кредитування за рахунок більш доступних процентних ставок по кредитах для стимулювання зростання економіки, — відзначив Олексій Шабан. — Наприкінці квітня вкладники ще можуть розмістити гроші за «старими» ставками».

Як повідомили в Приватбанку, з 4 травня за депозитними договорами фізичних осіб у банку максимальна процентна ставка в гривні становитиме 16,3% річних, у доларах — 5% річних, а вклади в євро приноситимуть не більш як 3% річних.

Previous Суд відпустив фігуранта справи Мартиненка Перелому на поруки нардепів
Next Чемпіонат світу з хокею: Україна поступається у четвертому матчі поспіль

You might also like

Правительство поделит «Чеченнефтехимпром» между Чечней и «Роснефтью»

Правительство нашло вариант раздела нефтегазовых активов между Чечней и «Роснефтью».

«Гроші Януковича» вже на рахунках Держказначейства

«Українці мають відчути результат повернутих коштів цього року» Перерахунок близько 1,5 млрд дол. коштів, викрадених командою екс-президента України Віктора Януковича, на єдиний рахунок Державного казначейства України завершилась. Про це повідомив

Монетизація субсидій відбудеться до 1 вересня — Розенко

За оцінкою уряду, таке право може отримати приблизно від 1,2 млн до 1,4 млн українських родин Вже до вересня громадяни, які зекономили і у них залишився залишок субсидії, отримають ці гроші. За попередніми розрахунками, це близько