27.04.2017 125 Views

Ryanair нарешті домовився з Україною: літатимуть з Борисполя і Львова

Ryanair нарешті домовився з Україною: літатимуть з Борисполя і Львова

За словами міністра, проблеми, які виникали з виходом Ryanair на український ринок, були пов’язані із внутрішнім спротивом в Україні

Ірландський лоукостер Ryanair буде літати з київського аеропорту Бориспіль, а також зі Львова.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу UMN.

«Ryanair буде літати з Борисполя та зі Львова. Вони провели довгі переговори з Жулянами в останній момент Жуляни, за словами Ryanair, ухвалили рішення підняти ціни – Ryanair відмовився», – повідомив Омелян.

За словами міністра, проблеми, які виникали з виходом Ryanair на український ринок, були пов’язані із внутрішнім спротивом в Україні.

«Є певний супротив внутрішньоукраїнський, щодо заходу Ryanair. Це факт. Але це трапляється у будь-якій сфері, де ми стараємося змінити ситуацію з колишної корумпваної, або монополізованої системи на нормальні ринкові стосунки. Те саме було в морській царині, те саме відбувається на «УЗ», те саме відбувається в авіації. Ryanair буде в Україні», – наголосив він.

Водночас, у контексті проблем з Ryanair, Омелян зазначив, що Києву бракує аеропортів і столиці потрібне як мінімум ще одне летовище.

«Я буду дуже щасливий, якщо в Києві буде три аеропорти: Жуляни, Бориспіль і Гостомель. Наразі про Гостомель та Ryanair мова не йде. Але потенційно це цікаво, бо в Гостомелі злітна смуга в дуже доброму стані, вона розрахована на суперважкі літаки класу «Мрія». Там потребує значного покращення інфраструктура доїзду, терміналів і послуг. Потенційно цікавий аеропорт. Він від Києва знаходиться на тій самій відстані, що і Бориспіль – від центру 50 км, тому чому б ні, але це точно не Ryanair і це точно не цього року», – зазначив міністр.

Новини по темі:  Рада закликала Європарламент схвалити додаткові преференції для українських товарів

Нагадаємо, лоукостер Ryanair тривалий час не міг домовитися з київськими аеропортами через финансові розбіжності.

Previous "Немає щурів, тарганів": Мартиненко розповів, як провів дві ночі у Лук'янівському СІЗО
Next Кубок України: Шахтар мінімально обігрує Дніпро та проходить до фіналу

You might also like

Кокс розкритикував е-декларування антикорупціонерів

Кокс вважає, що Європа має чітко висловити свою позицію з цього питання Колишній голова Європейського парламенту Пет Кокс вважає кроком назад внесення Верховною Радою поправок до закону «Про запобігання корупції»

На посаду керівника Нацбанку претендують дві людини

Порошенко внесе кандидатуру на посаду глави НБУ на розгляд парламенту до кінця вересня Президент Петро Порошенко має дві кандидатури на посаду керівника Нацбанку. Про це заявила представник президента у Верховній

Зарплата Холодницького за квітень утричі перевищила оклад

Після утримання податків і зборів антикорупційний прокурор одержав 123 тис. 345 гривень Заробітна плата заступника генерального прокурора – спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницького за квітень становила 153 тис. 224 гривні.