27.04.2017 104 Views

Ryanair нарешті домовився з Україною: літатимуть з Борисполя і Львова

Ryanair нарешті домовився з Україною: літатимуть з Борисполя і Львова

За словами міністра, проблеми, які виникали з виходом Ryanair на український ринок, були пов’язані із внутрішнім спротивом в Україні

Ірландський лоукостер Ryanair буде літати з київського аеропорту Бориспіль, а також зі Львова.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу UMN.

«Ryanair буде літати з Борисполя та зі Львова. Вони провели довгі переговори з Жулянами в останній момент Жуляни, за словами Ryanair, ухвалили рішення підняти ціни – Ryanair відмовився», — повідомив Омелян.

За словами міністра, проблеми, які виникали з виходом Ryanair на український ринок, були пов’язані із внутрішнім спротивом в Україні.

«Є певний супротив внутрішньоукраїнський, щодо заходу Ryanair. Це факт. Але це трапляється у будь-якій сфері, де ми стараємося змінити ситуацію з колишної корумпваної, або монополізованої системи на нормальні ринкові стосунки. Те саме було в морській царині, те саме відбувається на «УЗ», те саме відбувається в авіації. Ryanair буде в Україні», — наголосив він.

Водночас, у контексті проблем з Ryanair, Омелян зазначив, що Києву бракує аеропортів і столиці потрібне як мінімум ще одне летовище.

«Я буду дуже щасливий, якщо в Києві буде три аеропорти: Жуляни, Бориспіль і Гостомель. Наразі про Гостомель та Ryanair мова не йде. Але потенційно це цікаво, бо в Гостомелі злітна смуга в дуже доброму стані, вона розрахована на суперважкі літаки класу «Мрія». Там потребує значного покращення інфраструктура доїзду, терміналів і послуг. Потенційно цікавий аеропорт. Він від Києва знаходиться на тій самій відстані, що і Бориспіль – від центру 50 км, тому чому б ні, але це точно не Ryanair і це точно не цього року», — зазначив міністр.

Нагадаємо, лоукостер Ryanair тривалий час не міг домовитися з київськими аеропортами через финансові розбіжності.

Previous "Немає щурів, тарганів": Мартиненко розповів, як провів дві ночі у Лук'янівському СІЗО
Next Кубок України: Шахтар мінімально обігрує Дніпро та проходить до фіналу

You might also like

Пострадавшие при теракте в Домодедово отозвали иски к руководству аэропорта

Потерпевшие в результате теракта 2011 года в Домодедово отозвали иски к руководству аэропорта.

Суд визнав націоналізацію Приватбанку частково незаконною

Позивачі зажадали від Приватбанку повернути списані під час націоналізації депозити в сумі понад 1 млрд гривень і втрачені ними відсотки Окружний Адміністративний суд Києва визнав націоналізацію Приватбанку частково незаконною. Це

Інфляція в травні прискорилася до 1,3%

З початку поточного року інфляція становила 6,2% Рівень інфляції в Україні в травні зріс до 1,3% порівняно з 0,9% у квітні. Про це повідомила Державна служба статистики України. Згідно з