27.04.2017 103 Views

Новак розказав, якими дорогами займеться цьогоріч «Укравтодор»

Новак розказав, якими дорогами займеться цьогоріч «Укравтодор»

Є кілька проектів, які ми будемо завершувати або продовжувати в цьому році, серед них є кредитні проекти, частина за державні гроші, є інвеспроекти в 4 областях, — глава «Укравтодору»

Глава «Укравтодору» Славомір Новак сьогодні під час засідання Кабміну назвав дороги, на будівництво чи ремонт яких підуть кошти, виділені на 2017 рік. Серед них є проекти, які будуть продовжені з минулого року.

«Головна наша мета — розвиток мережі доріг, адже розвиток економіки країни має маршрутний принцип, це в першу чергу зв’язаність обласних центрів. Є кілька проектів, які ми будемо завершувати або продовжувати в цьому році, серед них є кредитні проекти, частина за державні гроші, є інвеспроекти в 4 областях», — зазначив він.

Новак конкретизував, які проекти планує втілити корпорація у 2017 році. «Серед найбільших проектів цього року — М-01 «Київ-Знам’янк»а, це 28,6 км за 50 млн євро. Наступний проект- це ділянка М-01 «Київ-Біла Церква». Ще одни проект – у Вінницькій області, дорога «Стрий-Тернопіль-Знамянка», вартістю 150 млн грн, також дорога Т-02 — обхід Вінниці довжиною 3,3 км за 45 млн грн. На Закарпатті будуються дороги на 111 млн грн., спільний інвестпроект із Угорщиною на 50 млн євро. 28 млн грн закладено на ремонти доріг в Івано-Франківський області. В Одеській області продовжується будівництво траси «Одеса-Рені», в цьому році зробимо 80 км за 924 млн грн. У Сумській області ремонтуємо дорогу Т -119 «Шостка–Кролевець», ділянка 5 км за 335 млн грн», — сказав він.

Як повідомлялося, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що за 2016 рік в Україні відремонтували 1% доріг.

Previous У НАБУ і "Народному Фронті" звинуватили одне одного в тиску на суддів
Next Миколаїв - Динамо 0:4 Відео голів та огляд матчу Кубка України

You might also like

Стало відомо, якою буде мінімальна зарплата у 2020 році

У документі передбачається встановлення «мінімалки» з 1 січня 2018 року в розмірі 3 723 грн, з 1 січня 2019 року — 4 173 грн, з 1 січня 2020 року —

Через Україну пройде залізничний маршрут від Індії до країн ЄС — Кравцов

Керівники залізниць України та Азербайджану в Одесі обговорили перспективи спільного співробітництва В Одесі пройшло засідання Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь — Захід, в якому взяли участь представники

В ЄБРР відмовились знімати санкції з Росії

У ЄБРР підтримали подальше обмеження на фінансування проектів у Росії — Данилюк Росія на засіданні Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку 10 травня безрезультатно спробувала досягти скасування введених в