26.04.2017 278 Views

МінАТО: за припинення постачання електрики в ОРЛО відповідальні РФ і бойовики

МінАТО: за припинення постачання електрики в ОРЛО відповідальні РФ і бойовики

Постачання електроенергії на окуповані території не можливе

Відповідальність за припинення електропостачання на територію окремих районів Луганської області несе Російська Федерація та бойовики. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, передає «Главком».

 Як зазначається, у травні 2015 року постановою Кабінету міністрів України ТОВ  «Луганське енергетичне об’єднання» було визначено постачальником  електроенергії для населення окупованих територій Луганської області. Втім у липні 2016 року бойовики привласнили майно вказаного енергопостачальника на непідконтрольній території.

Після цього, бойовики ЛНР за підтримки Російської Федерації, взимку 2017 року заблокували постачання вугілля з непідконтрольної території на Луганську теплову електростанцію у м. Щастя.

Крім того, у січні було підірвано колію на перегоні Сентянівка-Шипилово на території, що не контролюються українським урядом. У березні 2017 року на окупованій території Луганської області було захоплено українські підприємства, які є найбільшими споживачами електроенергії, що унеможливило правовідносини з ними.

Зокрема, стало неможливим постачання їм електроенергії, оскільки їхня діяльність вийшла за межі правового поля України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Луганське енергетичне об’єднання» припинило постачання електроенергії на тимчасово непідконтрольні території Україні на Донбасі з 25 квітня 2017 року.

Новини по темі:  «Газпром» почав виводити гроші з України
Previous Мартиненко заявив, що не тікатиме з України й не буде просити політичного притулку
Next "Обама, повернись". Як у Мережі кепкують з нової риторики Путіна

You might also like

«Нафтогаз»: Siemens припинила поставки обладнання в Україну, щоб зберегти контракти з Росією

«Нафтогаз» звернувся до General Electric для нових поставок обладнання Компанія Siemens відмовилась поставляти обладнання для модернізації української газотранспортної системи, щоб зберегти контракти з Росією Про це заявив глава «Нафтогазу» Андрій

Фінансування суспільного мовлення уріжуть удвічі

Підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії становитиме 776 563,1 грн. Згідно з проектом державного бюджету України на 2018 рік, фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії становитиме 776 563,1 грн. Водночас закон про суспільне

В Україні з’явиться єдиний реєстр боржників усіх банків

Реєстр дозволить банкам бачити, хто з потенційних позичальників вже мав проблеми з погашенням минулих боргів, і оцінювати у майбутньому ризики їх кредитування Український уряд створює єдиний державний реєстр боржників усіх банків – днями