26.04.2017 135 Views

Кабмін сьогодні розгляне проект нацдоповіді щодо антикорупційної політики

Кабмін сьогодні розгляне проект нацдоповіді щодо антикорупційної політики

Від НАЗК звітуватиме Руслан Рябошапка

Кабінет міністрів сьогодні, 26 квітня, на засіданні розгляне питання затвердження проекту Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2016 році. Про це йдеться у повідомленні  прес-служби НАЗК, передає «Главком».

«Проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2016 році, розроблений НАЗК, сьогодні під час засідання має презентувати та затвердити Кабінет міністрів України», — зазначається  у документі.

Проект підготував Департамент антикорупційної політики НАЗК під керівництвом члена агентства Руслана Рябошапки.

Вказано, що у Національній доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики відображені конкретні результати діяльності спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, узагальнені результати антикорупційної експертизи нормативно-правових актів та проектів нормативно-правових актів, інформація про результати виконання органами державної влади заходів щодо запобігання та протидії корупції, у тому числі в рамках міжнародного співробітництва та надано розгорнутий аналіз ситуації щодо корупції.

Previous До України приїде секретар Держдепу США з політично-військових питань
Next Півтонна єгиптянка скинула в індійській клініці 242 кг

You might also like

Стокгольмський арбітраж може відкласти рішення у транзитному спорі між «Нафтогазом» і «Газпромом»

Рішення у справі щодо транзиту газу має бути винесено до кінця червня Стокгольмський арбітраж може на кілька місяців перенести термін винесення остаточного рішення за взаємним позовом між національним нафтогазовим холдингом

Кириенко рассказал об успехах в реализации российских суперкомпьютеров

«Росатом» поставила для нужд гособоронзаказа, Минобороны, Роскосмоса и авиационной промышленности 117 компактных суперкомпьютеров, снабженных отечественным программным обеспечением.

Мільярди гривень Приватбанку зникли під керівництвом Рожкової – Коломойський

Колишній акціонер банку прокоментував розслідування «Схем» Колишній акціонер Приватбанку Ігор Коломойський прокоментував розслідування журналістів програми «Схеми», в якому стверджувалося, що незадовго до націоналізації у грудні 2016 року з фінустанови були