26.04.2017 85 Views

Ціна на борщовий набір у квітні підскочила майже на третину

Ціна на борщовий набір у квітні підскочила майже на третину

Найбільше у квітні подорожчала капуста

За другу декаду квітня ціни на основні овочі борщового набору суттєво підскочили – в цілому подорожчання становило 31,5%. Про це з посиланням на дані моніторингу Держстатистики повідомляє Українська аграрна конфедерація.

Найбільше за означений період часу подорожчала капуста – на 57,6% (до 6,65 грн/кг), повідомили в УАК.

Втім, як зазначається, решта овочів також не сильно відстали – морква підскочила в ціні на 43,1% (до 6,77 грн/кг), цибуля – на 36,1% (до 5,28 грн/кг), буряк – на 23,8% (до 5,25 грн/кг), картопля – на 7,8% (до 6,80 грн/кг).

Вгору ціни на ринку плодовоовочевої продукції штовхає доволі непроста ситуація – до скорочення запасів продукції через сезонність в середині квітня додались і несприятливі погодні умови, помітно ускладнивши логістику та зробивши поставки овочів на ринки нестабільними, додали в аналітичному департаменті УАК.

Previous Скандальний суддя Бобровник вирішує, чи буде замінюватиме себе у справі Мартиненка
Next Скандальний захисник Шахтаря став батьком

You might also like

В «Укравтодорі» назвали дороги, які стануть бетонними (документ)

На початок року в Україні нараховували 2,1 тис. км доріг із цементобетонним покриттям Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») надало перелік доріг, які планують будувати цементобетоном. Про це повідомив виконувач

В Україні скасують норми споживання тепла на квадратний метр: «підводні камені» лічильників

Нині показник загальнобудинкового лічильника на тепло пропорційно розподіляється по всіх квартирах Більше жодних норм споживання тепла на квадратний метр. Українці платитимуть тільки за лічильниками. В Україні почав діяти новий закон,

Як жити на саму зарплату? Українські чиновники знайшли вихід

З початку року сім посадовців різних рівнів стали мільйонерами завдяки подарункам своїх родичів Із початку року більше сотні чиновників з низькою офіційною зарплатою отримали від своїх близьких десятки мільйонів гривень.