26.04.2017 86 Views

У проекті бюджету США передбачено скорочення допомоги Україні

У проекті бюджету США передбачено скорочення допомоги Україні

План бюджету на 2018 рік передбачає скорочення на третину допомоги країнам на шляху розвитку

Проект бюджету США на 2018 рік передбачає скорочення допомоги Україні на 68,8%. Про це повідомляє «Голос Америки».

Оприлюднений в березні адміністрацією США план бюджету передбачає скорочення на третину допомоги країнам на шляху розвитку.

Згідно з 15-сторінковим бюджетним документом Держдепартаменту реструктуризація включає переливання грошей з програми допомоги на розвиток в програму, яка тісно пов’язана з цілями національної безпеки. Також у документі детально розписані плани адміністрації Трампа по скороченню прямої міжнародної допомоги у фіскальному 2018 році.

«Обсяги допомоги Україні на 2018 рік у попередньому плані бюджету повинні були б становити понад 570 млн. доларів. Разом з тим, новий проект передбачає скорочення фінансування до 177 млн. доларів», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що скорочення складе 68,8%.

Previous "Таємна імперія": Слідчий комітет не буде перевіряти інформацію про яхти і вілли Медведєва
Next Шахтар - Дніпро: Де дивитися матч Кубку України

You might also like

Місія МВФ: Інфляція в Україні на кінець року не перевищить 10%

Валові міжнародні резерви продовжують зростати, сягнувши рівня в 17,6 млрд дол. США, доповіли експерти МВФ Інфляція в Україні може сягнути менше 10% на кінець 2017 року. Такий прогноз зробив голова

Китайская CNPC заявила о готовности управлять «Роснефтью»

Председатель совета директоров Китайской национальной нефтегазовой корпорации (CNPC) Ван Илинь подтвердил намерение своей компании участвовать в приватизации «Роснефти» и заявил о заинтересованности в управлении российской госкомпанией.

Доверительное управление – возможность пассивно зарабатывать

Мой личный выбор – инвестирование в памм счета, как залог стабильного дохода Некоторое время назад, когда я впервые познакомился с международным валютным рынком Форекс, я еще не знал, чем именно