26.04.2017 71 Views

Борг Донбасу за електроенергію сягає 11 млрд. грн, — Тука

Борг Донбасу за електроенергію сягає 11 млрд. грн, - Тука

Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед енергоринком складає 5,2 млрд грн

Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед ДП «Енергоринок» складає 5,2 млрд грн, а на Донеччині – 5,8 млрд грн.

Про це в прямому ефірі одного з телеканалів заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПО України Георгій Тука.

«Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед енергоринком складає 5,2 млрд грн. Цей борг розподілений умовно між контрольованою і неконтрольованою територією – приблизне співвідношення 50/50», – сказав він.

Тука повідомив, що за останній період підприємства, які споживають електроенергію на контрольованій території, розраховуються 100-відсотково, натомість підприємства, які споживають електроенергію на неконтрольованій території, «продовжують розраховуватися на 0%».

«Ситуація у Донецькій області виглядає наступним чином: заборгованість перед «Енергоринком» складає 5,8 млрд грн, з них лише трохи менше 0,5 млрд грн – це борги неконтрольованої території. Майже 5,4 млрд грн – це борги підприємств і споживачів, які розташовані на контрольованій території», – повідомив заступник міністра.

Тука нагадав, що після того, як бойовики «віджали» українські підприємства, будь-які розрахунки за спожиту електроенергію на непідконтрольних територіях припинилися.

Тимчасово окупований Луганськ залишився без електропостачання.

Раніше генеральний директор українського підприємства «Луганське енергетичне об’єднання» (ЛЕО) Володимир Грицай заявляв, що, за рішенням Мінпаливенерго України ЛЕО з 00.00 25 квітня припинить поставки електроенергії в «ЛНР».

Нагадаємо, станом на 23 квітня у прифронтовому місті Авдіївка Донецької області відновлено централізоване електропостачання. На Донецькій фільтрувальній станції електропостачання було відновлено напередодні, вода до населення подається у звичайному режимі.

Previous Мартиненко не зможе сплатити 300 млн гривень застави - адвокат
Next Українського тренера звільнили за порушення спортивного режиму

You might also like

Завтра Європарламент визначиться з квотами на український експорт

Збільшення квот на український експорт до ЄС стосуватиметься томатів, пшениці та мінеральних добрив Європарламент проведе дебати та проголосує надання Україні тимчасових автономних торговельних преференцій у доступі деяких видів товарів на

В Україні з’явиться Фонд енергоефективності

Народні депутати ухвалили закон про Фонд енергоефективності Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №5598 про Фонд енергоефективності. Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів. Цей закон визначає правові, економічні та

Після відставки Гонтаревої Нацбанк вирішив змінити фірмовий стиль

Нацбанк вирішив зробити ребрендинг Національний банк України за фінансової допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Еkonomika communications hub розпочав роботу над проектом із ребрендингу. Про це