26.04.2017 96 Views

Борг Донбасу за електроенергію сягає 11 млрд. грн, – Тука

Борг Донбасу за електроенергію сягає 11 млрд. грн, - Тука

Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед енергоринком складає 5,2 млрд грн

Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед ДП «Енергоринок» складає 5,2 млрд грн, а на Донеччині – 5,8 млрд грн.

Про це в прямому ефірі одного з телеканалів заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПО України Георгій Тука.

«Заборгованість «Луганського енергетичного об’єднання» перед енергоринком складає 5,2 млрд грн. Цей борг розподілений умовно між контрольованою і неконтрольованою територією – приблизне співвідношення 50/50», – сказав він.

Тука повідомив, що за останній період підприємства, які споживають електроенергію на контрольованій території, розраховуються 100-відсотково, натомість підприємства, які споживають електроенергію на неконтрольованій території, «продовжують розраховуватися на 0%».

«Ситуація у Донецькій області виглядає наступним чином: заборгованість перед «Енергоринком» складає 5,8 млрд грн, з них лише трохи менше 0,5 млрд грн – це борги неконтрольованої території. Майже 5,4 млрд грн – це борги підприємств і споживачів, які розташовані на контрольованій території», – повідомив заступник міністра.

Тука нагадав, що після того, як бойовики «віджали» українські підприємства, будь-які розрахунки за спожиту електроенергію на непідконтрольних територіях припинилися.

Тимчасово окупований Луганськ залишився без електропостачання.

Раніше генеральний директор українського підприємства «Луганське енергетичне об’єднання» (ЛЕО) Володимир Грицай заявляв, що, за рішенням Мінпаливенерго України ЛЕО з 00.00 25 квітня припинить поставки електроенергії в «ЛНР».

Нагадаємо, станом на 23 квітня у прифронтовому місті Авдіївка Донецької області відновлено централізоване електропостачання. На Донецькій фільтрувальній станції електропостачання було відновлено напередодні, вода до населення подається у звичайному режимі.

Новини по темі:  Суд зупинив виконання ухвали про стягнення боргу ОПЗ перед Фірташем
Previous Мартиненко не зможе сплатити 300 млн гривень застави - адвокат
Next Українського тренера звільнили за порушення спортивного режиму

You might also like

Окупанти хочуть перетворити Крим на офшорну зону

Запропоновано механізм створення в Криму трастів, які зможуть забезпечити інвесторам в півострів анонімність і дозволять не боятися санкцій У Держдумі РФ підготовлено пакет законопроектів про фактичне запровадження в окупованому Росією

«Укрзалізниця» не планує припиняти сполучення з Росією

«Укрзалізниця» спростовує інформацію російського видання про плани Києва припинити залізничне сполучення з РФ «Укрзалізниця» заявляє, що не планує припиняти пасажирське залізничне сполучення з Росією. Про це повідомили «Українській правді» у

Український Сбербанк у І кварталі цього року отримав понад 44 млн грн чистого прибутку

Водночас власний капітал банку зріс на 1,2% ПАТ Сбербанк (Київ) за підсумками січня-березня 2017 року одержав 44,306 млн грн чистого прибутку, що на 16,6% менше, ніж за аналогічний період 2016