26.04.2017 66 Views

У Гройсмана візьмуться за заміну подушок та ковдр у поїздах

У Гройсмана візьмуться за заміну подушок та ковдр у поїздах

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомляв, що до стандартів залізничних пасажирських перевезень будуть внесені зміни

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що заміна подушок і ковдр на нові у вагонах поїздів відбуватиметься поетапно, у міру закінчення строків їх експлуатації.

Про це повідомили у відомстві у відповіді на інформаційний запит УНН.

«Попередні норми вже давно застаріли та не відповідали вимогам часу. Нові норми передбачають суттєву зміну підходу до якості інвентарю для екіпірування поїздів. Зокрема, замість пір’яних подушок, верблюжих ковдр, якими пасажирам було незручно користуватись, а залізничникам складно було за ними доглядати, з’являться нові подушки з сучасними синтетичними наповнювачами, а ковдри зимові та літні будуть замінені на нові універсальні. Такі вироби не тільки не накопичують вологу, легкі, не збирають пил та рекомендовані лікарями як гіпоалергенні», — йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що заміна зазначених предметів «буде відбуватись поетапно, у міру закінчення строків експлуатації».

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомляв, що до стандартів залізничних пасажирських перевезень будуть внесені зміни, зокрема, заплановано змінити подушки «на пір’ї» і ковдри у пилюці на нові, що відповідатимуть гігієні та зручності.

Нагадаємо, Україна та Іран домовилися про запуск тестового потягу.

Previous У Кремлі відреагували на вимогу суду ООН відновити Меджліс
Next Київське Динамо може придбати ще одного центрального захисника

You might also like

Ростовский суд прекратил дело о повреждении опоры Керченского моста

Арбитражный суд Ростовской области принял решение прекратить производство по делу о повреждении опоры Керченского моста.

Російські кондитери порахували, скільки втратять через українські санкції

У 2016 році в Україну з Росії було експортовано 7,5 тис. тонн шоколадних кондитерських виробів на 22,9 млн доларів Російські кондитери можуть втратити $15–17 млн після введення Україною антидемпінгового мита

Суд скасував рішення про ліквідацію банку «Михайлівський»

Нацбанк готує апеляцію на рішення суду Окружний адміністративний суд Києва за позовом компанії «Екосіпан» скасував рішення Нацбанку і Фонду гарантування про неплатоспроможність банку «Михайлівський», введення в нього тимчасової адміністрації та