24.04.2017 134 Views

Майже 2 млн домогосподарств звернулися по субсидії — Держстат

Майже 2 млн домогосподарств звернулися по субсидії - Держстат

Чиновники оприлюднили дані за січень-березень

За субсидіями у січні-березні поточного року звернулося майже 2 мільйона  домогосподарств. Про це свідчать дані Держстатистики

«У січні–березні 2017 року за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 1 млн 187 тис. домогосподарств, що на 1,5% менше, ніж у січні–березні 2016 року. При цьому на домогосподарства у міських поселеннях припадало 65,0% таких звернень», — сказано у повідомленні.

Як зазначається, із початку року призначено субсидії 1 млн 394,8 тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях — 965,2 тис. домогосподарств, у сільській місцевості — 429,6 тис. Порівняно з відповідним періодом 2016 року кількість таких домогосподарств збільшилась на 12,2 тис., або на 0,9%.

Previous Екс-нардепа Мартиненка затримали - адвокат
Next Кличко - Джошуа: Де і коли дивитися бій

You might also like

Гройсман розповів, що означатиме пенсійна реформа для шахтарів

Уряд скасовує право на призначення пенсій за вислугу років для деяких категорій працівників В результаті пенсійної реформи для шахтарів буде запроваджено другий рівень накопичувальної системи. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Медведев утвердил план развития российской нефтехимии до 2030 года

Премьер-министр России Дмитрий Медведев утвердил план реализации стратегии развития химического и нефтехимического комплекса до 2030 года.

Бизнес-омбудсмен заступился за Uber и «Яндекс.Такси»

Бизнес-омбудсмен Борис Титов направил письмо премьер-министру России Дмитрию Медведеву с отрицательным отзывом на законопроект Минтранса, предусматривающий дополнительное регулирование деятельности служб онлайн-заказа такси.