14.04.2017 150 Views

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування та запобіганню ухиленню від сплати податків

Верховна Рада ратифікувала конвенцію між урядами України і Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

За проект закону №0141 проголосували 280 депутатів.

«Необхідність укладання цієї Конвенції пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних стосунках між резидентами двох країн, підлягають оподаткуванню у подвійній юрисдикції: у державі, в якій одержувач доходу є резидентом та у державі, в якій здійснюється діяльність, стосовно якої виникає дохід», — йдеться у пояснювальній записці.

Як наголошується, конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування, запобіганню ухиленню від сплати податків і взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

«Це особливо важливо стосовно України, оскільки її чинне податкове законодавство передбачає уникнення подвійного оподаткування лише на основі підписання двосторонніх міжнародних угод», — наголошується у документі.

Previous НАБУ зібрало всі документи, необхідні для екстрадиції матері Онищенка
Next Где провести выходные с семьей?

You might also like

Україна відновить польоти до Словенії після п’яти років перерви

Вартість квитка становитиме від 3490 гривень в один кінець Українська авіакомпанія «Дніпроавіа» з 27 червня почне польоти за маршрутом Київ – Любляна. Про це пише ЦТС. Таким чином, перевізник відновить

Українські підприємства отримали прибуток проти збитку роком раніше

У першому кварталі підприємства отримали 102,615 млрд гривень прибутку до оподаткування Великі та середні підприємства України, крім банків, у першому кварталі отримали 102,615 млрд гривень прибутку до оподаткування проти 58,556

Акции «Вертолетов России» продадут РФПИ и ближневосточным фондам

Госкорпорация «Ростех» подпишет на Петербургском международном экономическом форуме (ПМЭФ) соглашение о продаже пакета акций холдинга «Вертолеты России», сообщил «Ленте.