14.04.2017 178 Views

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування та запобіганню ухиленню від сплати податків

Верховна Рада ратифікувала конвенцію між урядами України і Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

За проект закону №0141 проголосували 280 депутатів.

«Необхідність укладання цієї Конвенції пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних стосунках між резидентами двох країн, підлягають оподаткуванню у подвійній юрисдикції: у державі, в якій одержувач доходу є резидентом та у державі, в якій здійснюється діяльність, стосовно якої виникає дохід», – йдеться у пояснювальній записці.

Як наголошується, конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування, запобіганню ухиленню від сплати податків і взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

«Це особливо важливо стосовно України, оскільки її чинне податкове законодавство передбачає уникнення подвійного оподаткування лише на основі підписання двосторонніх міжнародних угод», – наголошується у документі.

Новини по темі:  Найбільшим імпортером української аграрної продукції стала Індія
Previous НАБУ зібрало всі документи, необхідні для екстрадиції матері Онищенка
Next Где провести выходные с семьей?

You might also like

Шпек: Частка держави на банківському ринку в Європі не перевищує 10%. В Україні вже 53%

Екс-міністр економіки Роман Шпек впевнений у необхідності якнайшвидшої приватизації банків В Україні частка держави на банківському ринку значно перевищу аналогічні показники у європейських країнах. На це в інтерв’ю «Главкому» вказав

Рада провалила законопроект, який пустив би PayPal на український ринок

Документом пропонувалося надати небанківським фінустановам, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків, право емітувати електронні гроші Верховна Рада не підтримала в першому читанні законопроект про регулювання переказу коштів.

Експортери бояться, що уряд хоче заборонити змішувати зерно різної якості на елеваторах

За словами профільного експерта, Мінагро взяло повний курс на введення норм, які заборонять змішувати зерно різної якості на елеваторах Президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов  в інтерв’ю «Главкому» розповів,