14.04.2017 165 Views

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування та запобіганню ухиленню від сплати податків

Верховна Рада ратифікувала конвенцію між урядами України і Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

За проект закону №0141 проголосували 280 депутатів.

«Необхідність укладання цієї Конвенції пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних стосунках між резидентами двох країн, підлягають оподаткуванню у подвійній юрисдикції: у державі, в якій одержувач доходу є резидентом та у державі, в якій здійснюється діяльність, стосовно якої виникає дохід», — йдеться у пояснювальній записці.

Як наголошується, конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування, запобіганню ухиленню від сплати податків і взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

«Це особливо важливо стосовно України, оскільки її чинне податкове законодавство передбачає уникнення подвійного оподаткування лише на основі підписання двосторонніх міжнародних угод», — наголошується у документі.

Previous НАБУ зібрало всі документи, необхідні для екстрадиції матері Онищенка
Next Где провести выходные с семьей?

You might also like

В поездах разрешили платить за чай и белье банковскими картами

Федеральная пассажирская компания (ФПК, «дочка» РЖД) запустила в пилотном режиме проект по безналичной оплате в фирменных и скоростных поездах дальнего следования.

Україна у 2018 виділить на оборону на 20 млрд грн більше, ніж цього року

Під час засідання РНБО попередньо було домовлено про оборонний бюджет на рівні 83,3 млрд грн на наступний рік Фінансування Збройних сил України може значно зрости у новому проекті бюджету на

Нобелівський лауреат з економіки Сміт: Вражений тим, що робить голова Одещини Степанов

Під час зустрічі Вернон Сміт та Максим Степанов обговорювали Стратегічний план дій на 2017–2019 рр. та перспективи розвитку Одеської області Нобелівський лауреат у галузі економіки (2002 рік), професор економіки та