11.04.2017 190 Views

Якщо Рада підтримає пенсійну реформу, з жовтня виплати нараховуватимуть по-новому – Гройсман

Якщо Рада підтримає пенсійну реформу, з жовтня виплати нараховуватимуть по-новому - Гройсман

Кабмін очікує рішення від парламенту влітку

Уряд очікує, що Верховна Рада України підтримає пенсійну реформу і вже з жовтня пенсії нараховуватимуть по-новому.  

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, в ході телефонного спілкування з громадянами, йдеться у повідомленні прес-служби КМУ.

Прем’єр також розповів, що пенсійна реформа буде системною і виплати нараховуватимуться, виходячи зі стажу та відрахувань, які громадяни зробили.

«Ми готуємо зміни до пенсійного законодавства, які мають привести до того, щоб підвищити достатньо суттєво пенсії. Ми вважаємо, що ми 1 жовтня маємо вийти на те, щоб нарахувати людям пенсій по-новому. Єдине – нам треба, щоб нас підтримав парламент, ми зараз над цим працюємо. Думаємо, що до середини літа вони нас мають підтримати»,- сказав Гройсман.

Раніше «Главком» повідомляв, що 1 травня цього року відбудеться перше підвищення прожиткового мінімуму та мінімального розміру пенсій. 

Новини по темі:  В «Київському метрополітені» сподіваються у 2020 році відкрити дві нові станції
Previous Після відставки Гонтаревої влада Порошенка стане слабшою - The New York Times
Next У повторному бою Уорд - Ковальов немає пункту про реванш

You might also like

Екс-міністр економіки не радить владі тішитися ростом аграрного виробництва

Велика частка сільськогосподарського виробництва у ВВП України у порівнянні із високорозвиненими країнами не є ефективною з точки зору використання потенціалу науково-технічного прогресу. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів голова Незалежної

Агентство Fitch пронозує зростання ВВП України на 2-3% у 2017-2018 роках

В агентстві зазначають, що економіка України продемонструвала деяке відновлення Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує зростання реального ВВП України в 2017-2018 роках на 2-3%. Як йдеться у повідомленні агентства, показники

Рада прийняла закон про енергоефективність будівель

Депутати сподіваються, що від цього законопроекту буде користь для української економіки, для українських громадян Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому проект закону «Про енергетичну ефективність будівель».