30.03.2017 182 Views

Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу

Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу

Головне, щоб пенсійну систему в Україні було збалансовано, заявив Зарудний

Голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний в інтерв’ю «Главкому» заявив, що для МВФ підвищення пенсійного віку чи страхового стажу не є головним критерієм. Таким чином пан Зарудний прокоментував нещодавно оприлюднений нардепом Ігорем Луценком імовірний текст меморандуму України з Міжнародним валютним фондом.

«Говорити про текст можна буде лише тоді, коли його буде підписано. Я розумію, що зазвичай у контексті меморандуму згадують питання підвищення пенсійного віку. Але запевняю, для МВФ підвищення пенсійного віку чи страхового стажу не є головним. Головне, щоб пенсійну систему було збалансовано. Якими шляхами – це наступний момент. Українська сторона пропонує своє бачення. І якщо аргументи переконують МВФ, досягається згода», — зауважив чиновник.

«Насправді навіть питання організації роботи Пенсійного фонду, використання новітніх технологій пов’язані зі збалансуванням пенсійної системи. Бо це – контроль за надходженнями до бюджету фонду, і питання легалізації заробітної плати, і питання раціонального витрачання пенсійних коштів», — додав голова Пенсійного фонду.

Зарудний підкреслив, аби система була збалансованою, найголовніше, щоб усі, хто має обов’язок платити внески до пенсійної системи, належним чином його виконували. Тоді в нас не буде проблем, які ми маємо сьогодні.

Previous У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку
Next Зірку німецького футболу приголомшили дивним питанням на прес-конференції у Чикаго

You might also like

Украина продлит контракт с Россией по обогащению урана

Украина намерена продлить контракт с Россией, касающийся услуг по обогащению урана.

Пострадавшие при теракте в Домодедово отозвали иски к руководству аэропорта

Потерпевшие в результате теракта 2011 года в Домодедово отозвали иски к руководству аэропорта.

Пенсійна реформа: як відбуватиметься осучаснення пенсій

Всім пенсіонерам перерахують пенсію, виходячи з середньої заробітної плати по країні – 3764 грн Уряд планує відновити диференціацію пенсій. Про це в ефірі «5 каналу» повідомив  міністр соціальної політики України