30.03.2017 127 Views

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для споживачів

Розділення плати за газ на таку, що нараховується за спожитий обсяг і за доставку споживачеві, призведе до конкуренції на ринку газопостачання, щоб споживачі могли обирати різних постачальників.

Про це сказав у ефірі Еспресо.TV голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

«Це вводиться, щоб споживачі платили не все за раз і в один котел. 87% — це власне газ як товар, 13% — це ліцензіати комісії – «Укртранскгаз», «Облгаз». Комісія регулює лише ці 13% у загальній платіжці. Відокремлення, яке вчора було прийняте, дасть можливість рухатися до конкуренції на ринку, щоб споживачі могли обирати різних постачальників газу», — сказав Вовк.

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для користувачів найрозповсюдженіших лічильників.

«Якщо казати про абсолютний розмір рахунку, для наймасовішого лічильника потужністю g4 загальна плата за газ зменшується. Якщо раніше споживання 1800 кубометрів на рік плата була 12380 грн, тепер вона буде 11900 грн — на 4% менше», — пояснив Вовк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила щомісячну абонплату за газ.

 

Новини по темі:  LetterOne Фридмана инвестирует 2-3 миллиарда долларов в здравоохранение
Previous У Грузії заарештували колишнього заступника міністра часів Януковича
Next Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу

Похожие новости

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті — мер

Вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України, зазначив Вадим Бойченко Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко озвучив низку найактуальніших проблем, які заважають місту повноцінно розвиватися, одна з ключових

Правительство поделит «Чеченнефтехимпром» между Чечней и «Роснефтью»

Правительство нашло вариант раздела нефтегазовых активов между Чечней и «Роснефтью». Новини по темі:  З Києва запустять «потяг п’яти столиць»

Украина продлит контракт с Россией по обогащению урана

Украина намерена продлить контракт с Россией, касающийся услуг по обогащению урана. Новини по темі:  Численні надбавки та солідна премія. Стала відома зарплата Авакова за квітень