30.03.2017 186 Views

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для споживачів

Розділення плати за газ на таку, що нараховується за спожитий обсяг і за доставку споживачеві, призведе до конкуренції на ринку газопостачання, щоб споживачі могли обирати різних постачальників.

Про це сказав у ефірі Еспресо.TV голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

«Це вводиться, щоб споживачі платили не все за раз і в один котел. 87% – це власне газ як товар, 13% – це ліцензіати комісії – «Укртранскгаз», «Облгаз». Комісія регулює лише ці 13% у загальній платіжці. Відокремлення, яке вчора було прийняте, дасть можливість рухатися до конкуренції на ринку, щоб споживачі могли обирати різних постачальників газу», – сказав Вовк.

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для користувачів найрозповсюдженіших лічильників.

«Якщо казати про абсолютний розмір рахунку, для наймасовішого лічильника потужністю g4 загальна плата за газ зменшується. Якщо раніше споживання 1800 кубометрів на рік плата була 12380 грн, тепер вона буде 11900 грн – на 4% менше», – пояснив Вовк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила щомісячну абонплату за газ.

 

Новини по темі:  Окупанти визнали: цього літа в Криму відпочили ще менше росіян, ніж торік
Previous У Грузії заарештували колишнього заступника міністра часів Януковича
Next Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу

You might also like

Бахматюк: Гонтарева – це друга загроза для української економіки після воєнної агресії

Бахматюк очікує від нового глави Національного банку України конструктивної позиції щодо реструктуризації боргів компанії перед фінансовими структурами Глава ради директорів найбільшого в Євразії агрохолдингу Ukrlandfarming, а також власник виведених з

У Пенсійному фонді ще не бачили проект пенсійної реформи

У Пенсійному фонді немає копії проекту закону про пенсійну реформу У Пенсійному фонді України не мають копії тексту проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій».

Державна фіскальна служба: українська митниця не пропускає лише контрафактні товари

У ДФС спростовують інформацію, що митницям дана вказівка забороняти фізичним особам ввезення товарів, права на торговельні марки яких заявлені в митному реєстрі Обмеження митницями ввозу товарів відомих брендів, придбаних в