30.03.2017 151 Views

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для споживачів

Розділення плати за газ на таку, що нараховується за спожитий обсяг і за доставку споживачеві, призведе до конкуренції на ринку газопостачання, щоб споживачі могли обирати різних постачальників.

Про це сказав у ефірі Еспресо.TV голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

«Це вводиться, щоб споживачі платили не все за раз і в один котел. 87% — це власне газ як товар, 13% — це ліцензіати комісії – «Укртранскгаз», «Облгаз». Комісія регулює лише ці 13% у загальній платіжці. Відокремлення, яке вчора було прийняте, дасть можливість рухатися до конкуренції на ринку, щоб споживачі могли обирати різних постачальників газу», — сказав Вовк.

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для користувачів найрозповсюдженіших лічильників.

«Якщо казати про абсолютний розмір рахунку, для наймасовішого лічильника потужністю g4 загальна плата за газ зменшується. Якщо раніше споживання 1800 кубометрів на рік плата була 12380 грн, тепер вона буде 11900 грн — на 4% менше», — пояснив Вовк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила щомісячну абонплату за газ.

 

Previous У Грузії заарештували колишнього заступника міністра часів Януковича
Next Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу

You might also like

На Запорізькій АЕС незаплановано зупинився енергоблок. Причини з’ясовуються

Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС знаходиться в нормі 21 травня 2017 року о 15:09 енергоблок №1 Запорізької АЕС дією автоматики відключено від енергомережі. Причини спрацьовування автоматики з’ясовуються. Про

«Яндекс», Mail.Ru, «Одноклассники» і «ВКонтакте» відреагували на українські санкції

Соцмережа «ВКонтакте» заявила, що захищатиме інтереси всіх своїх користувачів і партнерів Керівництво російських інтернет-сервісів стверджує, що заборони не матимуть економічного впливу на них, проте зашкодять користувачам відповідних сервісів. Російські компанії

Луценка спіймали за язик: ЗМІ з’ясували, скільки насправді заробляють прокурори

ЗМІ: Всім регіонам було дано вказівку за будь-яку «блошину» помилку готувати ініціативні рапорти на позбавлення премій працівників прокуратури Генпрокурор Юрій Луценко під час свого звіту наголосив на значному зростанні прокурорських