30.03.2017 110 Views

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті — мер

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті - мер

Вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України, зазначив Вадим Бойченко

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко озвучив низку найактуальніших проблем, які заважають місту повноцінно розвиватися, одна з ключових – логістика. Про це Бойченко заявив під час форуму «Реформи в перспективі Південного Донбасу», проведеного ОБСЄ, повідомляє прес-служба міськради.

За словами мера, вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України. У результаті жителі міста не мають можливості швидко і комфортно дістатися до інших регіонів країни, а єдина траса Маріуполь – Запоріжжя перебуває в жалюгідному стані.

«У нас немає літаків. У нас немає швидкісних поїздів. Хоча вони є у всій іншій Україні. Вони є у Львові, є в Краматорську і Красноармійську, а в Маріуполі – форпості України – їх немає. Ми змушені добу їхати що до Києва, що до Львова», – наголосив міський голова, додавши, що з такою логістикою неможливо говорити і про розвиток туризму, а Маріуполь – місто біля моря.

Також Бойченко зазначив, що місто закрите і для розвитку промисловості. Мер розповів про реалізований торік інвестиційний проект розширення пропускної здатності єдиної залізничної гілки, що з’єднує місто Маріуполь з рештою України. У планах йшлося про 23 вантажні та чотири пасажирські поїзди на добу, але ситуація виявилася іншою.

«Практика показала, що пропускають близько 16-17 пар поїздів. Це стримуючий фактор для металургійних підприємств міста. Комбінати не можуть збільшувати обсяги з такою пропускною здатністю. У результаті страждає Маріуполь», – підсумував міський голова.

На завершення Бойченко висловив упевненість, що подібний форум зможе стати ефективною робочою платформою для вирішення найбільш значущих питань для регіону і міста зокрема.

Новини по темі:  Україна заповнила свої газосховища вже на третину
Previous Ощадбанк увів комісію за комунальні платежі
Next Українська тенісистка встановила персональний рекорд у світовому рейтингу серед юніорів

Похожие новости

Висока собівартість вугілля шахт Львівсько-Волинського басейну не дозволяє їм розвиватися – економіст

Різниця між собівартістю та відпускною ціною державних шахт досі покривається за рахунок дотацій державного бюджету України Висока собівартість державних шахт стримує розвиток гірничої галузі в Україні. Порятунком можуть стати приватизація,

Сотрудников «Трансаэро» устроили в службу безопасности аэропорта в Раменском

Бывшие сотрудники авиакомпании «Трансаэро» устроились на работу в службу безопасности открывшегося 30 мая четвертого московского аэропорта. Новини по темі:  Під Радою активісти вимагають скасувати мажоритарку

Проект пенсійної реформи: опубліковано повний текст

Згідно з пропозиціями уряду, з 2018 року для виходу на пенсію необхідно буде мати 25 років страхового стажу, з 2028 року — 35 років Кабінет Міністрів на засіданні 21 червня