30.03.2017 212 Views

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті – мер

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті - мер

Вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України, зазначив Вадим Бойченко

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко озвучив низку найактуальніших проблем, які заважають місту повноцінно розвиватися, одна з ключових – логістика. Про це Бойченко заявив під час форуму «Реформи в перспективі Південного Донбасу», проведеного ОБСЄ, повідомляє прес-служба міськради.

За словами мера, вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України. У результаті жителі міста не мають можливості швидко і комфортно дістатися до інших регіонів країни, а єдина траса Маріуполь – Запоріжжя перебуває в жалюгідному стані.

«У нас немає літаків. У нас немає швидкісних поїздів. Хоча вони є у всій іншій Україні. Вони є у Львові, є в Краматорську і Красноармійську, а в Маріуполі – форпості України – їх немає. Ми змушені добу їхати що до Києва, що до Львова», – наголосив міський голова, додавши, що з такою логістикою неможливо говорити і про розвиток туризму, а Маріуполь – місто біля моря.

Також Бойченко зазначив, що місто закрите і для розвитку промисловості. Мер розповів про реалізований торік інвестиційний проект розширення пропускної здатності єдиної залізничної гілки, що з’єднує місто Маріуполь з рештою України. У планах йшлося про 23 вантажні та чотири пасажирські поїзди на добу, але ситуація виявилася іншою.

«Практика показала, що пропускають близько 16-17 пар поїздів. Це стримуючий фактор для металургійних підприємств міста. Комбінати не можуть збільшувати обсяги з такою пропускною здатністю. У результаті страждає Маріуполь», – підсумував міський голова.

На завершення Бойченко висловив упевненість, що подібний форум зможе стати ефективною робочою платформою для вирішення найбільш значущих питань для регіону і міста зокрема.

Новини по темі:  «Газпром» погрожує Україні, яка готова розпочати відбір газу за рахунок сплати штрафу
Previous Ощадбанк увів комісію за комунальні платежі
Next Українська тенісистка встановила персональний рекорд у світовому рейтингу серед юніорів

You might also like

Стало відомо, яку зарплату Розенко отримав за квітень

Віце-прем’єр отримав премію в обсязі 3 тис. 382 гривні Заробітна плата віце-прем’єр-міністра Павла Розенка за квітень становила 43 тис. 648 гривень. Про це йдеться у відповіді секретаріату Кабінету міністрів на

Стали відомі імена можливих кандидатів на голову Нацбанку

Експерт висловив занепокоєність, що в Україні на чолі Національного банку ніколи не стояв фахівець з необхідним набором професійних якостей Потенційними кандидатами на посаду глави НБУ є глава правління Райффайзен Банк

Депутати БПП і «Самопомочі» просять скасувати обмеження дотацій для Косюка

З 1 січня 2018 року набуває чинності обмеження, яке не дає можливості аграрним групам пов’язаних компаній отримувати більше ніж 150 млн грн дотацій на рік Народні депутати з фракцій БПП