30.03.2017 66 Views

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті — мер

Маріуполь перебуває у логістичному глухому куті - мер

Вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України, зазначив Вадим Бойченко

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко озвучив низку найактуальніших проблем, які заважають місту повноцінно розвиватися, одна з ключових – логістика. Про це Бойченко заявив під час форуму «Реформи в перспективі Південного Донбасу», проведеного ОБСЄ, повідомляє прес-служба міськради.

За словами мера, вже протягом трьох років південь Донецької області ізольовано від усієї України. У результаті жителі міста не мають можливості швидко і комфортно дістатися до інших регіонів країни, а єдина траса Маріуполь – Запоріжжя перебуває в жалюгідному стані.

«У нас немає літаків. У нас немає швидкісних поїздів. Хоча вони є у всій іншій Україні. Вони є у Львові, є в Краматорську і Красноармійську, а в Маріуполі – форпості України – їх немає. Ми змушені добу їхати що до Києва, що до Львова», – наголосив міський голова, додавши, що з такою логістикою неможливо говорити і про розвиток туризму, а Маріуполь – місто біля моря.

Також Бойченко зазначив, що місто закрите і для розвитку промисловості. Мер розповів про реалізований торік інвестиційний проект розширення пропускної здатності єдиної залізничної гілки, що з’єднує місто Маріуполь з рештою України. У планах йшлося про 23 вантажні та чотири пасажирські поїзди на добу, але ситуація виявилася іншою.

«Практика показала, що пропускають близько 16-17 пар поїздів. Це стримуючий фактор для металургійних підприємств міста. Комбінати не можуть збільшувати обсяги з такою пропускною здатністю. У результаті страждає Маріуполь», – підсумував міський голова.

На завершення Бойченко висловив упевненість, що подібний форум зможе стати ефективною робочою платформою для вирішення найбільш значущих питань для регіону і міста зокрема.

Новини по темі:  В «Нафтогазе» вновь усомнились в справедливости цены на газ «Газпрома»
Previous Ощадбанк увів комісію за комунальні платежі
Next Українська тенісистка встановила персональний рекорд у світовому рейтингу серед юніорів

Похожие новости

СМИ узнали о совместном использовании сетей Tele2 и «Билайн»

Топ-менеджеры «Т2 РТК холдинга» (бренд Tele2) и «Вымпелкома» (торговая марка «Билайн») обсуждают проект совместного использования своих сетей. Новини по темі:  Умер один из «отцов-основателей» Кремниевой долины

СМИ сообщили о планах поддержки коневодов с помощью тотализатора

Правительство России решило поддержать отечественное коневодство за счет развития тотализатора. Новини по темі:  Правительство поделит «Чеченнефтехимпром» между Чечней и «Роснефтью»

ABB разрешили построить второй завод в России

Минэкономразвития России одобрило проект швейцарской компании ABB по строительству второго завода в особой экономической зоне «Липецк». Новини по темі:  Как выбрать лучший обменный пункт