30.03.2017 123 Views

На 10 тих, хто сплачує внески в Пенсійний фонд, в Україні припадає 12 пенсіонерів

На 10 тих, хто сплачує внески в Пенсійний фонд, в Україні припадає 12 пенсіонерів

Дефіцит Пенсійного фонду нехай і не стрімко, але почав зменшуватися, заявив Зарудний

Голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний в інтерв’ю «Главкому» розповів, що станом на грудень 2016 року 10,1 мільйона людей (з майже 20-мільйонного працездатного населення) регулярно сплачували внески до Пенсійного фонду.

«Пенсіонерів у нас майже 12 мільйонів. У січні цифри фактично не змінилися, ну, може, лише незначні коливання», — запевнив чиновник.

Зарудний підкреслив, що зарплати останнім часом в «тінь» не пішли. Навпаки, показники січня-лютого «вселяють певний оптимізм».

«За ці два місяці надходження до фонду зросли до 21,3 мільярда гривень, або майже на 25%. Це означає що заплановане виконується – платники, які у нас були, продовжують сплачувати страхові внески. Плюс у зв’язку зі збільшенням мінімальної зарплати зріс і фонд оплати праці. Тобто шаленої «тінізації» у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень ми не спостерігаємо», — зазначив голова ПФУ.

Він також розповів, що дефіцит Пенсійного фонду нехай і не стрімко, але почав зменшуватися.

«Це відбувається насамперед завдяки збільшенню власних доходів фонду, які мають зрости порівняно із попереднім роком на 30,1 мільярда гривень, або 27%.

Одним із головних джерел зростання є саме двократне збільшення розміру мінімальної зарплати з початку цього року. З початку року (станом на 22 березня) понадпланові доходи становлять 4,6 мільярда гривень», — додав Зарудний.

Previous Знаменитий українець-в'язень Путіна отримав американську премію
Next «Фенербахче» зацікавився Ярмоленком і Коноплянкою

You might also like

ЗМІ: ліквідатор банку «Михайлівський» задекларував майже 2 млн гривень та придбав квартиру в Одесі

За підписом Ірклієнко тисячі банківських договорів вкладників «Михайлівського» були визнані нікчемними. Майже рік останні намагаються повернути свої кошти через суд Ліквідатор банку «Михайлівський» Юрій Ірклієнко минулого року придбав квартиру в

Підтримувати аграріїв України збираються за рахунок корупціонерів

22% від загального обсягу спецконфіската будуть спрямовані в спецфонд для підтримки бюджетної програми аграріїв України Україні затвердили Порядок розподілу конфіскованих коштів в 2017 рік і засобів, отриманих від продажу майна,

Новгород отдал в залог «Газпрому» бани и бюро ритуальных услуг

Депутаты городской думы Великого Новгорода согласовали список объектов муниципального имущества, которые планируется передать в залог компаниям «Газпром» и «ТНС энерго Великий Новгород».