30.03.2017 175 Views

На 10 тих, хто сплачує внески в Пенсійний фонд, в Україні припадає 12 пенсіонерів

На 10 тих, хто сплачує внески в Пенсійний фонд, в Україні припадає 12 пенсіонерів

Дефіцит Пенсійного фонду нехай і не стрімко, але почав зменшуватися, заявив Зарудний

Голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний в інтерв’ю «Главкому» розповів, що станом на грудень 2016 року 10,1 мільйона людей (з майже 20-мільйонного працездатного населення) регулярно сплачували внески до Пенсійного фонду.

«Пенсіонерів у нас майже 12 мільйонів. У січні цифри фактично не змінилися, ну, може, лише незначні коливання», – запевнив чиновник.

Зарудний підкреслив, що зарплати останнім часом в «тінь» не пішли. Навпаки, показники січня-лютого «вселяють певний оптимізм».

«За ці два місяці надходження до фонду зросли до 21,3 мільярда гривень, або майже на 25%. Це означає що заплановане виконується – платники, які у нас були, продовжують сплачувати страхові внески. Плюс у зв’язку зі збільшенням мінімальної зарплати зріс і фонд оплати праці. Тобто шаленої «тінізації» у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень ми не спостерігаємо», – зазначив голова ПФУ.

Він також розповів, що дефіцит Пенсійного фонду нехай і не стрімко, але почав зменшуватися.

«Це відбувається насамперед завдяки збільшенню власних доходів фонду, які мають зрости порівняно із попереднім роком на 30,1 мільярда гривень, або 27%.

Одним із головних джерел зростання є саме двократне збільшення розміру мінімальної зарплати з початку цього року. З початку року (станом на 22 березня) понадпланові доходи становлять 4,6 мільярда гривень», – додав Зарудний.

Новини по темі:  У російського Сбербанка з'явився новий покупець
Previous Знаменитий українець-в'язень Путіна отримав американську премію
Next «Фенербахче» зацікавився Ярмоленком і Коноплянкою

You might also like

Мінфін підготував проект Плану дій з реформування митниці

Проект Плану дій з реформування митниці передбачає реалізацію детального переліку заходів у рамках 19 напрямків Міністерство фінансів України підготувало попередній проект Плану дій з реформування митниці. Документ розроблено за результатами

На объекте «дочки» «Роснефти» в Тамбове произошел взрыв

При проведении ремонтных работ на объекте «Тамбовнефтепродукта», дочерней компании «Роснефти», произошел взрыв паров легковоспламеняющейся жидкости. Новини по темі:  Гройсман обіцяє мільярд на початкову освіту

Афганистан решил заменить для России турецкие фрукты и овощи

Кабул намерен наладить поставки на российский рынок овощей и фруктов, в том числе дынь, яблок и огурцов. Новини по темі:  «Євробачення»: стало відомо, скільки зароблять менеджери конкурсу