30.03.2017 151 Views

Рада директорів МВФ обговорить питання України 3 квітня, – ЗМІ

Рада директорів МВФ обговорить питання України 3 квітня, - ЗМІ

В офіційному розкладі ради директорів МВФ цієї інформації поки немає

На засіданні ради директорів Світового валютного фонду (МВФ) 3. квітня планується обговорення антикризової економічної програми України. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на обізнані джерела в Фонді.

«Україна буде на Раді в понеділок», – сказав він.

В офіційному розкладі ради директорів МВФ цієї інформації поки немає.

Повідомляється, що за результатами майбутньої дискусії очікується завершення третього огляду програми України, яка здійснюється за підтримки МВФ, а також надання їй чергового кредитного траншу в розмірі $ 1 млрд.

Нагадаємо, 23 березня в Україні розпочала роботу технічна місія Міжнародного валютного фонду.

Як відомо, Міжнародний валютний фонд 19 березня відклав на невизначений час засідання ради директорів з питання виділення Україні чергового траншу в розмірі 1 млрд дол., раніше заплановане на 20 березня.

Українське питання відсутнє в плані роботи ради директорів МВФ, розписаному до 31 березня включно.

За інформацією Мінфіну, перенесення засідання ради директорів МВФ по Україні зумовлено необхідністю уточнення макроекономічних показників внаслідок запровадження торговельної блокади окупованих територій Донецької і Луганської областей за рішенням Ради нацбезпеки і оборони.

Представник України в МВФ Владислав Рашкован на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив, що фонд очікує оновлені макроекономічні прогнози від Національного банку та Міністерства фінансів протягом кількох днів.

21 березня Нацбанк переглянув прогнози для економіки України у зв’язку з блокадою ОРДЛО і має намір узгодити їх із МВФ протягом двох днів. НБУ, зокрема, знизив прогноз зростання ВВП країни на 2017 рік до 1,9% з 2,8%, прогнозованих раніше.

Новини по темі:  Пенсійний фонд буде дефіцитним ще не менше п’яти років, – Данилюк
Previous Майже 2 млрд грн надійшло у бюджет з військового збору у 2017 році
Next Українські боксери вибороли дві нагороди на турнірі в Естонії

You might also like

ЗМІ: ліквідатор банку «Михайлівський» задекларував майже 2 млн гривень та придбав квартиру в Одесі

За підписом Ірклієнко тисячі банківських договорів вкладників «Михайлівського» були визнані нікчемними. Майже рік останні намагаються повернути свої кошти через суд Ліквідатор банку «Михайлівський» Юрій Ірклієнко минулого року придбав квартиру в

Ярославський розповів, як він планує розширювати свій бізнес

Повернути «Металіст» поки неможливо, він зараз в незрозумілому стані, – зазначив біізнесмен щодо своїх планів Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський має намір розширювати присутність свого холдингу у фінансовому

Туреччина обігнала Японію за постачанням автомобілів до Європи

У Туреччині працюють 17 автомобільних заводів Туреччина стала найбільшим експортером автомобілів в Європу. За даними Європейської асоціації автовиробників (ACEA), в 2016-му турки відвантажили в країни ЄС 644 372 нових авто,