30.03.2017 142 Views

Світовий банк готовий розглянути нові програми фінансування в Україні

Світовий банк готовий розглянути нові програми фінансування в Україні

Віце-президенти Світового банку похвалили «прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців»

Світовий банк готовий підтримувати уряд України у проведенні необхідних реформ та розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки.

Про це заявив віце-президент Світового банку Кайл Пітерс під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Урядовий портал.

«Ми готові продовжувати нашу співпрацю, спрямовану на підтримку реформ, які проводяться українським урядом, а також розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки України», – сказав Пітерс.

У повідомленні уряду також йдеться у про те, що віце-президенти банку Кайл Пітерс та Сиріл Мюллер похвалили «прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців щодо стабілізації економіки, відновлення економічного зростання, підвищення мінімальної заробітної плати».

Світовий банк, заснований в 1944 році, є однією з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку. За рахунок Світового Банку в Україні реалізується 16 проектів на загальну суму 2895 млн доларів та 15 млн євро.

Previous Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу
Next Disney обіцяє випускати фільми про "Зоряні війни" найближчі 15 років

You might also like

У Раді ще немає проекту пенсійної реформи

Пенсійна реформа уже була представлена прем’єр-міністром, але самого законопроекту ще немає в Раді Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що законопроекту про пенсійну реформу у парламенті немає. Про це

На липецькій фабриці Roshen залишиться лише кілька людей

З 1 квітня зупинилося виробництво продукції фабрики Липецька кондитерська фабрика Roshen припинила випуск продукції з 1 квітня, всіх співробітників буде звільнено протягом квітня-травня. Про це повідомив ТАСС генеральний директор підприємства

Aviasales узнали об экономии в 25 процентов на рейсах «Победы»

Эксперт Aviasales выяснили, что цены на перелет, которые предлагает лоукостер «Победа» дешевле на 25 процентов, чем у конкурентов авиакомпании.