30.03.2017 171 Views

Світовий банк готовий розглянути нові програми фінансування в Україні

Світовий банк готовий розглянути нові програми фінансування в Україні

Віце-президенти Світового банку похвалили «прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців»

Світовий банк готовий підтримувати уряд України у проведенні необхідних реформ та розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки.

Про це заявив віце-президент Світового банку Кайл Пітерс під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Урядовий портал.

«Ми готові продовжувати нашу співпрацю, спрямовану на підтримку реформ, які проводяться українським урядом, а також розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки України», – сказав Пітерс.

У повідомленні уряду також йдеться у про те, що віце-президенти банку Кайл Пітерс та Сиріл Мюллер похвалили «прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців щодо стабілізації економіки, відновлення економічного зростання, підвищення мінімальної заробітної плати».

Світовий банк, заснований в 1944 році, є однією з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку. За рахунок Світового Банку в Україні реалізується 16 проектів на загальну суму 2895 млн доларів та 15 млн євро.

Новини по темі:  Відновлення зрошувальних систем в Україні відбуватиметься у три етапи
Previous Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу
Next Disney обіцяє випускати фільми про "Зоряні війни" найближчі 15 років

You might also like

«Укравтодор»: в країні 97% доріг зношені, майже 10 тис. мостів не відповідають сучасним вимогам (документ)

Причиною запущеності галузі дорожники називають хронічне недофінансування ремонту та утримання мережі автошляхів В Україні 97% усіх автомобільних доріг мають високу зношеність та потребують капітального або поточного ремонтів. Про це у

Інфляція в травні прискорилася до 1,3%

З початку поточного року інфляція становила 6,2% Рівень інфляції в Україні в травні зріс до 1,3% порівняно з 0,9% у квітні. Про це повідомила Державна служба статистики України. Згідно з

Перший заступник прокурора Києва сам у себе купив дачу і лазню за 2,2 млн грн

У графі «інформація про продавця нерухомості» Кононенко вказав себе Перший заступник прокурора Києва Павло Кононенко задекларував купівлю дачного будинку й лазні за 2 млн 218 тис. 500 гривень. Про це