30.03.2017 83 Views

Світовий банк готовий розглянути нові програми фінансування в Україні

Світовий банк готовий розглянути нові програми фінансування в Україні

Віце-президенти Світового банку похвалили «прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців»

Світовий банк готовий підтримувати уряд України у проведенні необхідних реформ та розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки.

Про це заявив віце-президент Світового банку Кайл Пітерс під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Урядовий портал.

«Ми готові продовжувати нашу співпрацю, спрямовану на підтримку реформ, які проводяться українським урядом, а також розглянути можливість започаткування нових цільових програм фінансової підтримки України», – сказав Пітерс.

У повідомленні уряду також йдеться у про те, що віце-президенти банку Кайл Пітерс та Сиріл Мюллер похвалили «прогрес, досягнутий українським урядом упродовж останніх 8 місяців щодо стабілізації економіки, відновлення економічного зростання, підвищення мінімальної заробітної плати».

Світовий банк, заснований в 1944 році, є однією з найбільших у світі організацій, що надають допомогу з метою розвитку. За рахунок Світового Банку в Україні реалізується 16 проектів на загальну суму 2895 млн доларів та 15 млн євро.

Новини по темі:  Треть российских компаний приготовилась к сокращению зарплат и увольнениям
Previous Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу
Next Disney обіцяє випускати фільми про "Зоряні війни" найближчі 15 років

Похожие новости

Кокс розкритикував е-декларування антикорупціонерів

Кокс вважає, що Європа має чітко висловити свою позицію з цього питання Колишній голова Європейського парламенту Пет Кокс вважає кроком назад внесення Верховною Радою поправок до закону «Про запобігання корупції»

У проекті бюджету США передбачено скорочення допомоги Україні

План бюджету на 2018 рік передбачає скорочення на третину допомоги країнам на шляху розвитку Проект бюджету США на 2018 рік передбачає скорочення допомоги Україні на 68,8%. Про це повідомляє «Голос

В Татарстане испытали беспилотный трактор

Российская компания Cognitive Technologies разработала и испытала на полях Татарстана прототип беспилотного трактора, сообщает ТАСС. Новини по темі:  LetterOne Фридмана инвестирует 2-3 миллиарда долларов в здравоохранение