30.03.2017 45 Views

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для споживачів

Розділення плати за газ на таку, що нараховується за спожитий обсяг і за доставку споживачеві, призведе до конкуренції на ринку газопостачання, щоб споживачі могли обирати різних постачальників.

Про це сказав у ефірі Еспресо.TV голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

«Це вводиться, щоб споживачі платили не все за раз і в один котел. 87% — це власне газ як товар, 13% — це ліцензіати комісії – «Укртранскгаз», «Облгаз». Комісія регулює лише ці 13% у загальній платіжці. Відокремлення, яке вчора було прийняте, дасть можливість рухатися до конкуренції на ринку, щоб споживачі могли обирати різних постачальників газу», — сказав Вовк.

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для користувачів найрозповсюдженіших лічильників.

«Якщо казати про абсолютний розмір рахунку, для наймасовішого лічильника потужністю g4 загальна плата за газ зменшується. Якщо раніше споживання 1800 кубометрів на рік плата була 12380 грн, тепер вона буде 11900 грн — на 4% менше», — пояснив Вовк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила щомісячну абонплату за газ.

 

Новини по темі:  Путін у розпачі через спад продажів на російському ринку зброї, - Bloomberg
Previous Standard & Poor's прогнозує падіння рейтингів російських банків
Next Голова Пенсійного фонду спростував, що МВФ вимагає підвищення пенсійного віку чи страхового стажу

Похожие новости

Стоимость «Северного потока-2» оценили в восемь миллиардов евро

Стоимость проекта газопровода «Северный поток-2» оценивается в восемь миллиардов евро. Новини по темі:  В ДТЕК розповіли, що відбувається з їхніми підприємствами у зоні АТО, які «націоналізували» бойовики

СП «Роснефти» и Statoil начало бурение скважины в Охотском море

Совместное предприятие «Роснефти» и Statoil ASA начало бурение поисковой скважины в Охотском море. Новини по темі:  Сеть «Теремок» открыла первый ресторан в Нью-Йорке

Снижение нефтедобычи в Ираке ударит по планам «Лукойла» на «Западной Курне – 2»

Крупные инвестиции в увеличение добычи нефти на территории Ирака могут стать серьезным просчетом в бизнес-стратегии «Лукойла», который ведет разработку месторождения «Западная Курна – 2». Новини по темі:  В ДТЕК розповіли,