Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки

Кушнер: Присутність кораблів НАТО в Чорному морі не сприяє врегулюванню кавказької кризи

6 вересня, 19:46   
mylivepage.com
Присутність кораблів НАТО в Чорному
морі не сприяє врегулюванню
кавказької кризи
Присутність флоту НАТО в Чорному морі не сприяє врегулюванню кавказької кризи, заявив в суботу, 6 вересня, глава МЗС головуючої в ЄС Франції Бернар Кушнер

Відповідаючи на запитання про відношення ЄС до присутності кораблів НАТО в Чорному морі, він сказав, що це "не сприяє врегулюванню конфлікту".

Нагадаємо, 5 вересня Американський військовий корабель Mount Whitney встав на рейд Потійського морського порту.

За матеріалами РИА Новости

 

Теги: ЄС, Росія
Коментувати можут тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь
Коментарів (14)
коментарів на сторінці 
гiсть   (анонім) | 11.09.2008, 11:32
«А я ненавиджу росію. Каюсь, але нічого з собою зробити не можу. Не можу знайти приводу її любити. Я-б про неї з радістю забув, але, блін, не дають. От біда. Підкажіть хтось як перестати москалів ненавидіти, а то їсти та спати не можу. Біда просто.»
Вы всё кипятитесь? Тогда мы идём к вам!
Prometeus   (анонім) | 08.09.2008, 11:19
Жабоїд перелякався :)
Яротин   (анонім) | 08.09.2008, 02:13
Оскільки інформація подана за РИА Новости - волів би її перевірити, заки оцінюватиму.
Юрій з Києва   (анонім) | 08.09.2008, 14:44
Так, але надто добре збігається з інформацією про слова Кушнера, що санкції - не наша мова. Кілька днів тому, одразу після інформацію про те, що росіяни не виконали обіцянки, що їх Мєдвєдєв дав Саркозі, це слово ще входило в його лексикон. На міжнародному рівні таке ігнорування обіцянок - еквівалент добрячого ляпаса. Тому-то Кушнер був тоді такий сердитий. Але кількох днів вистачило, щоб усе це перетравити.
Яротин   (анонім) | 09.09.2008, 14:36
Я в принципі від лівих ветеранів 68-го на Заході типу Кушнер чи Йошка Фішер багато не очікую і згоден, що вже більше могли здивувати його попередні заяви.

Однак сформулювання типу "заявив в суботу", "відповідаючи на питання" (де? кому? чиє питання?) все таки повної довіри не викликають.

Особливо якщо читаєш, що джерелом їнформації є РИА Новости, і знаєш яким розчаруванням Кремля була відсутність підтримки чи пряма критика дій Росії в Грузії, навіть з боку таких держав як Німеччина чи Франція.
Немец   (анонім) | 07.09.2008, 15:02
Падлюка, однозначно.
донбасець   (анонім) | 07.09.2008, 00:52
що пад_люка, і ти моска_лям продався?
77   (анонім) | 07.09.2008, 07:12
Если человек выражает свое мнение -сразе в твоих глазах он становится пад_люкой.Это на сколько нужно ненавидеть Россию?
Юрій з Києва   (анонім) | 08.09.2008, 15:03
Мені здається, ви помиляєтеся, це не ненависть. Це страх. Я, наприклад, боюся. До нас їздять Лужков, Затулін і подібні до них і нагадують про "кримську проблему". Що далі? "Киев бомбили, нам объявили..."? У нас співвідношення супротивників вступу до НАТО до прихильників уже менше, ніж 1,5:1, а нещодавно було 2:1. Можна передбачити ще один зсув у громадській думці: зростання популярності США і падіння популярності ЄС.
77   (анонім) | 08.09.2008, 17:28
Мне почему-то кажется(перекрестился-не помогает)что чем ближе Украина к вступлению в НАТО - тем ближе большие проблемы с Москвой(не исключаю и грузинский вариант.СТРАШНО....
гiсть   (анонім) | 08.09.2008, 18:06
а за що її любити?
Вухань   (анонім) | 08.09.2008, 23:25
А я ненавиджу росію. Каюсь, але нічого з собою зробити не можу. Не можу знайти приводу її любити. Я-б про неї з радістю забув, але, блін, не дають. От біда. Підкажіть хтось як перестати москалів ненавидіти, а то їсти та спати не можу. Біда просто. :-(
гiсть   (анонім) | 09.09.2008, 17:53
Треба просто критично (раз і назавжди) ставитися до цієї країни, зважаючи на всю нашу історію відносин з нею. Дуже багато мешканців України не знають цієї історії і не хочуть її знати - звідси злочинно поблажливе (щодо України) ставлення до Росії.
гiсть   (анонім) | 10.09.2008, 03:32
а навіщо нам знати історію написану комуністами, а тепер дописану кремлем, у нас є своя історія, а не перекручена російськими істориками... У нових російських підручниках з історії ката та тирана Сталіна вже виправдовують, сумно, не треба нам такої історії...