bigmir)net  Пошта   Шукай:      

Пікет біля посольства Росії в Талліні: Комунізм і фашизм - брати- близнюки!
9 трав, 18:26

Пікет біля посольства Росії в Талліні: Комунізм і фашизм - брати- близнюки!
Reuters
Сьогодні, 9 травня, Активісти Естонського національного руху (ERL) провели пікет біля будинку російського посольства в Талліні з вимогою визнання Росією злочинів комунізму й захоплення країн Східної Європи.

Як повідомляють російські інформагентства, в акції біля посольства взяли участь біля двадцяти людей, у руках у яких були плакати: "Росія, не втручайся у внутрішні справи Естонії!", "Комунізм і фашизм - брати- близнюки!" і інші.

Поліцейські, які перебували біля посольства, звернули увагу на одного з пікетників, який тримав у руках червону зірку з зображенням свастики в центрі й попросили забрати плакат, оскільки демонстрація символів неіснуючих держав під час зборів, пікетів і мітингів заборонена законом.

Рух ERL виступає за те, щоб засудження злочинів комунізму відбувся на рівні Євросоюзу й підтримує діяльність естонських депутатів Європарламенту, постійно піднімаюче це питання в Брюселі.

У січні цього року ERL закликав уряд позбавляти громадянства й висилати з країни тих, хто "демонструє свою ворожість до естонської держави".

За матерiалами РІА Новости

Коментарів (17)
Додайте свій коментар
Залишилось 1000 символів
Якщо Ви не бачите зображення з контрольними символами, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.
Відсортувати за датою Вниз
Схід  (анонiм) | 12.05.2008, 18:40
Молодці естонці, мають гордість. Проте формулювання "захоплення країн Східної Європи" в Європарламенті не пройде, хоча радянську "братню допомогу, солідарність і т.і.", а фактично, радянсько-комуністичну диктатуру - і Союзу, і його місцевих приплічників,- мільйони східноєвропейців ще не забули.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 13.05.2008, 00:31
Вони також мають тупість. Щось ця диктатура, от сволота, насмітила там школами, інститутами, театрами, заводами...То є недобре.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 14.05.2008, 22:26
Саме так!
ВідповістиВідповісти  
Схід  (анонiм) | 16.05.2008, 09:16
"Щось ця диктатура, от сволота, насмітила там школами, інститутами, театрами, заводами" - Справді? Було б цікаво почути, кого ж ця-радянсько-комуністична диктатура "просвітила"? До того ж, у Східній Європі? Ви, напевно, щось переплутали?...
ВідповістиВідповісти  
зяма  (анонiм) | 10.05.2008, 17:29
Гітлер і Сталін- два чобота, пара. Світом керує Егрегор, його прояв- Єгова, тому й Алексій і Лютер
( Gott mit uns ! ) не протирічили волі Бога , а
годували його жертовним м'ясом з горнила війни
вдосталь.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 10.05.2008, 01:50
Хм...Звичайно, комяняки мільйонами палили євреїв у крематоріях, розпочали найжахливішу війну в історії людства та видумали газенвагени. А ще був відомий радянський лікар Менгелє, який ставив експерименти над людьми. Також комуняки проголошували себе надрасою та збиралися встановити мирове господство над недолюдьми, капіталістами...Жах...
ВідповістиВідповісти  
Соломон  (анонiм) | 10.05.2008, 16:14
Комуняки нищили мільйонами громадян УРСР в 32-33 роках голодом, розстріляли майже мільйон солдат власної армії, бездарно кидали в жерло війни понад 20 мільйонів солдат, незахоронили мільйони власних солдітів щоб ті вважалися пропавшими безвісти аби не платити дітям і вдовам жалюгідні пенсії, виселили всіх корінних жителів з Криму задля заселення Криму однією постраждалу від гітлерівського геноциду народністю. Спмсок злочинів та звірств коммі продовжувати? Чи вважатимемо звірами лише німців?
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 13.05.2008, 00:14
Для маленьких детей наверное, будет откровением, что эта самые "коренные" крымчане поголовно служили в вермахте и полиции. Причем настолько горячо и умело, как это позволяет горячая "правоверная" кровь. Вешали славянских детей, женщин и стариков на столбах, насиловали, грабили русских и украинцев. По окончанию войны, дабы предотвратить массовую кровавую вендетту, вернувшимися с войны домой бойцами, было принято единственно верное решение - переселить от греха подальше. Иначе бы всех татар перерезали бы под корень.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 13.05.2008, 00:21
прошу документы о "миллионе" расстреляных солдат собственной армии. Военные потери СССР в ВОВ - около 10 млн. О каких 20 млн речь?
гiсть  (анонiм) | 13.05.2008, 00:22
Потери Германии - около 10 млн.
кошмар  (анонiм) | 13.05.2008, 19:41
Это надо ж так засрать людям мозги? Ужос!!! А мать дважды Героя СС летчика асса Ахмета Султана в чем провинилась, когда её вместе со всеми затолкали в теплушку?А сколько героев ВОВ крымских татар, болгар, греков (коренных жителей Крыма не пустили на Родину, тобышь в Крым) после войны? Ты не догадываешся для кого Крым освобождали от коренного населения в 1944 году, депортируя поголовно и христиан ы магометан?
кошмар  (анонiм) | 13.05.2008, 19:45
кацапёнок, а известно ли тебе что более миллиона етнических русских служило в Вермахте? А знаешь сколько в Люфтваффе воевало русских ассов? Даже один Герой Советского Союза сражался на Мессере. Вот такая вот война была разная.
гiсть  (анонiм) | 13.05.2008, 20:04
вот инфа про героев СС
http://www.warheroes.ru/hero/hero.a sp?Hero_id=4042
гiсть  (анонiм) | 13.05.2008, 00:27
А також дали найкращу в світі освіту твоїм батькам, і вчителям, що вивчили тебе. А ще понатикали усюди заводів, портів та єлектростанцій. Треба розділяти воєнний коммунізм та соціалізм. То про що саме йде мова?
ВідповістиВідповісти  
кошмар  (анонiм) | 13.05.2008, 19:49
ты сравнивал свою совковую "найкращу в світі освіту" с нормальным образованием, полученым в среднем эвропейском университете? Или это у тебя от совкового агитпрома следствия очагового пораженя мозга? Ваше говняное образование - неконкурентноспособно!!! Затямтэ це соби!!!
Ронні  (анонiм) | 09.05.2008, 21:08
Істинно є Комунізм - Фашизм - Нацизм = близнюки-браття :( Стільки як вони знищили люду навряд чи хтось зрівняється. Одних солдатів Красної Армії було розстріляно більшовиками за роки ІІ Світової 900 000 (дев'ятсот тисяч) душ. Який ще режим спромігся на таке?
Так шо, за Пабєду?
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 14.05.2008, 09:55
кошмар правий бо наша освіта яка успадкувала все з совка і справді ніяка.
ВідповістиВідповісти  
   1USD 5.05   1EUR 7.81