05.10.2016 160 Views

Епілятори Braun – це якісне позбавлення від волосся

Епілятори Braun – це якісне позбавлення від волоссяЕлектроепілятор – порівняно недорогий, дієвий, простий і швидкий варіант позбутися надовго від волосся на тілі. Епіляція відбувається шляхом висмикування волосків за допомогою мультипінцетної системи. При цьому на сучасному ринку існує безліч моделей різних виробників – від найпростіших до багатофункціональних. Одними з кращих в даному сегменті вважаються і завжди вважалися епілятори Braun. За допомогою системи Silk Epil вони забезпечують гладкість шкіри, без роздратування і інших побічних ефектів. Це досягається швидким обертанням щипців, при якому шкіра при видаленні волосся не натягується.

Епілятори Braun за допомогою спеціальних пінцетів здатні видаляти найкоротші волоски – 0,5 мм. Волосся вищипуються з коренем, що зберігає гладкість шкіри до 4 тижнів. Більшість епіляторів мають дві швидкості – високу для вищипування довгого волосся, і низьку – для вищипування коротких. Двоє швидкісних режимів забезпечують також адаптацію до будь-якого типу шкіри, що робить епіляцію комфортним і м’яким, а це дуже важливо для будь-якої жінки.

Також вибираючи епілятор Braun, варто розуміти, що різні моделі оснащуються різними опціями та наборами аксесуарів. Серед апаратів, пропонованих фірмою Braun, є епілятори з підсвічуванням, або ж епілятори з функцією масажу шкіри, що робить епіляцію більш комфортною, а найпоширенішою моделлю є епілятор з плаваючими головками. Також в арсеналі епіляторів Braun є водонепроникні моделі, що дозволяють проводити епіляцію в душі або ванні – це і зручніше, а також дозволяє набагато простіше очистити після процедури епілятор під проточною водою. Деякі епілятори Braun укомплектовані додатковими насадками – для стрижки і гоління (насадка-тріммер і бриюча головка), для забезпечення максимального контакту зі шкірою та швидшої епіляції, для точкового видалення волосся (зручно для пахв і зони бікіні), для видалення волосся на обличчі. Деякі моделі комплектуються спеціальною щіточкою для очищення обличчя, так як звичайні способи очищення для обличчя найчастіше неприйнятні.

Новини по темі:  Ученые обнародовали план действий при обнаружении инопланетной цивилизации

Епілятори Braun зручні у використанні, добре лягають в руку і безвідмовні в роботі. Ці надійні і ефективні апарати, зарекомендували себе в багатьох країнах – і в країнах СНД в тому числі. З широкого асортименту моделей кожен покупець, тобто жінка покупець, що бува є набагато частіше, може підібрати саме те, що підійде саме їй.

Previous Коалиция по ошибке разбомбила союзников в Ираке
Next Следующая встреча контактной группы в Минске состоится 26 октября

You might also like

A/B тестирование СМС рассылки

Если вы не знаете, как улучшить содержания своих писем для интернет рассылок,воспользуйтесь А/В-тестированием. Это отличный метод разобраться в том, что будет эффективнее написать в вашей интернет рассылке. Новини по темі: 

Ученые подсчитали влияние порции алкоголя на счастье человека

Британские ученые подсчитали, сколько именно счастья дает человеку выпивка (например, бокал вина или бутылка пива). Новини по темі:  Названа самая большая опасность ожирения

Вокруг Ангкор-Вата обнаружены гигантские средневековые города

Работающие в Камбодже археологи обнаружили множество ранее неизвестных средневековых городов неподалеку от известного памятника Ангкор Ват. Новини по темі:  Як виглядатиме карта світу після танення льодовиків

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!