05.10.2016 144 Views

Епілятори Braun – це якісне позбавлення від волосся

Епілятори Braun – це якісне позбавлення від волоссяЕлектроепілятор — порівняно недорогий, дієвий, простий і швидкий варіант позбутися надовго від волосся на тілі. Епіляція відбувається шляхом висмикування волосків за допомогою мультипінцетної системи. При цьому на сучасному ринку існує безліч моделей різних виробників — від найпростіших до багатофункціональних. Одними з кращих в даному сегменті вважаються і завжди вважалися епілятори Braun. За допомогою системи Silk Epil вони забезпечують гладкість шкіри, без роздратування і інших побічних ефектів. Це досягається швидким обертанням щипців, при якому шкіра при видаленні волосся не натягується.

Епілятори Braun за допомогою спеціальних пінцетів здатні видаляти найкоротші волоски — 0,5 мм. Волосся вищипуються з коренем, що зберігає гладкість шкіри до 4 тижнів. Більшість епіляторів мають дві швидкості — високу для вищипування довгого волосся, і низьку — для вищипування коротких. Двоє швидкісних режимів забезпечують також адаптацію до будь-якого типу шкіри, що робить епіляцію комфортним і м’яким, а це дуже важливо для будь-якої жінки.

Також вибираючи епілятор Braun, варто розуміти, що різні моделі оснащуються різними опціями та наборами аксесуарів. Серед апаратів, пропонованих фірмою Braun, є епілятори з підсвічуванням, або ж епілятори з функцією масажу шкіри, що робить епіляцію більш комфортною, а найпоширенішою моделлю є епілятор з плаваючими головками. Також в арсеналі епіляторів Braun є водонепроникні моделі, що дозволяють проводити епіляцію в душі або ванні — це і зручніше, а також дозволяє набагато простіше очистити після процедури епілятор під проточною водою. Деякі епілятори Braun укомплектовані додатковими насадками — для стрижки і гоління (насадка-тріммер і бриюча головка), для забезпечення максимального контакту зі шкірою та швидшої епіляції, для точкового видалення волосся (зручно для пахв і зони бікіні), для видалення волосся на обличчі. Деякі моделі комплектуються спеціальною щіточкою для очищення обличчя, так як звичайні способи очищення для обличчя найчастіше неприйнятні.

Епілятори Braun зручні у використанні, добре лягають в руку і безвідмовні в роботі. Ці надійні і ефективні апарати, зарекомендували себе в багатьох країнах — і в країнах СНД в тому числі. З широкого асортименту моделей кожен покупець, тобто жінка покупець, що бува є набагато частіше, може підібрати саме те, що підійде саме їй.

Previous Коалиция по ошибке разбомбила союзников в Ираке
Next Следующая встреча контактной группы в Минске состоится 26 октября

You might also like

Вакуум увеличил КПД солнечных батарей

Инженеры из Швейцарского федерального института технологий Лозанны нашли способ усовершенствовать перовскитные солнечные батареи (ПСБ), увеличивая площадь фотоэлементов и сохраняя высокую эффективность преобразования света в электричество.

Жінка встановила рекорд перебування в космосі

Пеґґі Уїтсон провела в космосі 534 дні, а до кінця місії на її рахунку буде 650 днів на орбіті Американський астронавт NASA Пеґґі Уїтсон установила новий рекорд за тривалістю перебування

Ученые нашли связь между «Черной смертью» и современной чумой

Ученые впервые проследили миграции бактерии-возбудителя чумы (Yersinia pestis) с XIV века и выяснили, что один и тот же штамм вызвал катастрофическую пандемию XIV века («Черную смерть») и последующие эпидемии в

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!