Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки

Тимошенко вважає, що Ющенко оголосив їй війну

3 вересня, 20:34   
tymoshenko.com.ua
Тимошенко спростовує звинувачення
Президента
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко називає причиною того, що Президент Віктор Ющенко "оголосив їй війну", боротьбу за перемогу на президентських виборах 2010 року.

"Причиною того, що Президент Віктор Ющенко оголосив війну на знищення, - це, на жаль, боротьба за перемогу на виборах 2010 року... Хоча шансів вже майже немає, вони були втрачені під час цієї безглуздої боротьби", - заявила вона в телезверненні до народу в середу ввечері.

Тимошенко відкидає звинувачення Ющенка в створенні коаліції між БЮТ, КПУ і Партією регіонів.

"Що стосується коаліції нашої політичної сили з Партією регіонів і комуністами, то я думаю, що всі люди добре пам’ятають - не я підписувала меморандум про дружбу з Партією регіонів, не я підписувала з Віктором Януковичем, комуністами і Морозом Універсал національної єдності, не я вносила Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра і створювала широку коаліцію. Власне кажучи, і не я призначала секретарем Ради національної безпеки і оборони одного з лідерів Партії регіонів Раїсу Богатирьову, створюючи з РНБО практично другий уряд", - сказала Тимошенко.

За її словами, якщо говорити про зраду, потрібно мати хорошу пам’ять, щоб пригадати новітню історію України, або Президентові – власну біографію.

Прем’єр-міністр також вважає безпідставними звинувачення на її адресу, що стосуються нібито невисловленої оцінки з приводу військового конфлікту в Грузії.

"Моя позиція щодо конфлікту в Грузії чітка, зрозуміла і однозначна, вона повністю збігається з позицією Євросоюзу по визнанню цілісності і суверенітету території Грузії. Моя позиція мирна і не допускає втягування України в будь-які військові авантюри. Така позиція і далі залишатиметься саме такою", - підкреслила Тимошенко.

Раніше Тимошенко запевнила, що продовжуватиме очолювати уряд.

"Я знаю, що у вас усіх зараз в очах і на обличчях запитання: чи працюватиме цей уряд, і чи здатний він буде взагалі це робити, і скільки часу там є, враховуючи всі ці коаліційні перипетії. Я можу вам сказати - будьте спокійні, і я хочу трішки вам свого спокою передати, ніяка метушня, ніякі інтриги, не зруйнують ані уряд, ані нормальний рух країни до системних і глибоких реформ", - сказала Тимошенко.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко виключає об’єднання Народної самооборони з БЮТ в окрему політичну силу.

Віктор Ющенко позитивно оцінив рішення фракції НУ-НС вийти зі складу демократичної коаліції.

Депутат Верховної Ради, член фракції НУ-НС Анатолій Гриценко вважає рішення НУ-НС вийти з коаліції рішенням Віктора Ющенка.

За матеріалами УНІАН, Интерфакс-Украина

Теги: коаліція, Тимошенко, Ющенко
Коментувати можут тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь
Коментарів (61)
коментарів на сторінці 
гiсть   (анонім) | 10.09.2008, 12:37
а що вона йому оголосила ще в 2005 році - коли наклеп на своїх друзів по Майдану зробила?:)
гiсть   (анонім) | 07.09.2008, 17:37
і шо тепер будем воювати чияк?????????????????
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 19:38
Юлька тюлька а Янукович карась наколотый
Марія   (анонім) | 05.09.2008, 14:09
Більше не вірю що Тимошенко зробить щось доброго для України, бо то вже давно перестало бути її стратегією. Україна як держава для неї вже не існує. то правда, що вміє переконувати, якби всі люди на україні так добре жили як вона, отримували б необхідну для їх функіонування денну дозу вітамінів, то могли би давно почути фальш. але більшості Українців так добре не живеться як Юлії Тимошенко. багато людей не мають їжі достатньо, в той час як премєрка має мільярдові доходи обрадаючи Україну. Але коли вже нарешті до мене дійшло що Тимошенко то паршивство - то вже пропаганда про "віддіність і Зраду" на мене не подіє. Кінець політика Тимошенко.
Рондо   (анонім) | 05.09.2008, 20:07
Бідні українці! так не доїдають, геть вже попухли з голоду :( У 40 відсотків начелення проблеми зайвої ваги, а Ви, Маріє, таке, даруйте, мелете...
В Україні немає проблеми Ющенко чи Тимошенко. В Україні є системна криза, пов*язвнв з тотальною втратою більшістю населення честі і совістю. Звідси тотальна корупція - від Президенка до постового міліціянта, яка пронизала всі клітини суспільного організму.
А їдять українці добре і вітамінів їм вистачає, а от совісті ні :(
марія   (анонім) | 06.09.2008, 08:02
Погоджуюся з тим що совісті замало, але то є також наслідок, а причина сидить десь далі. Щодо недоїдання то не легковажте цієї теми. Бо недоїдання в Україні є реальною проблемою. То недоїдання та нестабільність в державі, відсутність перспективи, стабільності багатьох штовхають на гру з совістю і честю. Більшість програють, бо повний холодильник краще виглядає від порожнього.
гiсть   (анонім) | 06.09.2008, 20:53
Коли людина, що опанувала Інтернет, пише, очевидно з власного досвіду, що в Україні "багато людей не мають їжі достатньо", віриш одразу й усьому!
Купіть хто-небудь мій комп'ютер, бо дуже їсти хочеться:(
Марія   (анонім) | 07.09.2008, 20:16
чому Черновецький знову виграв? тому що давав людям пайок з продуктів. а Тимошенко також роздає - бо знає, що між багатими та бідними прірва щораз більша. Але багатим вигідно щоби було якнайбільше бідних. бо завжди на дешевинку їх можна.
Недоїдання є реальною проблемою більшості населення України. недоїдання є також більш нормальних країн.
попросту встидно визнавати про недоїдання в нашій спільноті. заклюють.
menekon   (анонім) | 05.09.2008, 11:17
Всі вони, і Ющ, і леді Ю, і усі, хто при них, усі вони показали своє обличчя ще в 2004 на майдані. Тільки люди були засліплені "революційною" ейфорією та барабанним боєм. "Помаранчева революція". Не пройшло і чотирьох років, а хто її тепер згадує. Думаю, щзо більшості людей, які тоді були на майдані тепер соромно і смутно. Які надії, а яке Г-но вийшло.
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 12:47
Российский вариант революции во главе с Ельциным.Похоже что и в самом деле мы братья если с успехом на те-же грабли наступаем.
Яротин   (анонім) | 06.09.2008, 00:52
На Майдані був.
Чи сумно?
Сумно.
Чи соромно?
Ні в якому разі.
Радше гордий.
Був там де повинен бути в той момент і робив те, що міг і повинен був зробити.
Я не підвів.
Тому маю моральне право осуджувати тих, що підвели чи підводять нині.
гiсть   (анонім) | 10.09.2008, 12:46
Ющенко стояв на Майдані за інтереси України, а Юля Тимошенко стояла на Майдані - за інтереси Юлі Тимошенко .. ось у чому різниця!
menekon   (анонім) | 25.09.2008, 12:32
Ющенко стояв на майдані за інтереси України в інтерпритації його госполдарів із США.
ната   (анонім) | 05.09.2008, 09:01
Многие говорят что Ющенко марионетка ето не так,сначала они все обещают потом они ничего не делают.При Кучме было намного лучше И ЦЕНЫ были нормальные на бензин на продукты на строй матерьялы.Не поднимали цены как сечас каждый месяц другие цены БАРДАК В СТРАНЕ СИЛЬНЕЙШИЙ.
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 11:14
Да слил всё россии кучма, подстелился под москалей! А цены всегда росли!
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 09:01
Тимошенко и Янукович єто сила
ната   (анонім) | 05.09.2008, 09:03
Ето два дурака
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 11:10
Тимошенко - да, а зэк- подстилка под россию!!!
ПР   (анонім) | 04.09.2008, 23:11
А Янык всёравно даст всем жизни!!!!!!!!!
ната   (анонім) | 05.09.2008, 09:05
Точнее всего не даст нормальной жизни
Ukraina   (анонім) | 04.09.2008, 22:59
Я оголошу війну Тимошенко якщо прохідний поріг до ВР буде збільшуватись!!!
Має бути 1%!!!
гiсть   (анонім) | 04.09.2008, 22:45
Ми віримо тільки в Юлю.Ющенко зрадив народ.
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 00:56
А ми віримо тільки в Юща, а ЛедіЮ показала всё своё хищное лицо.
Пан_Володимир   (анонім) | 06.09.2008, 21:01
Ага! Досі тремчу і намагаюся сховатися під ковдрою.
ната   (анонім) | 05.09.2008, 09:09
Юля тоже зрадить
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 09:19
Врач психиатр.
Полечу Вас бесплатно
гiсть   (анонім) | 05.09.2008, 09:22
Це ти зрадив Юща і себе за одно. Бо ж голосував мабуть за нього?
1   2   3    →