bigmir)net  Пошта   Шукай:      

Корчинський: Росія відбиратиме у нас Крим
6 сер, 23:49

Корчинський: Росія відбиратиме у нас Крим
newsukraine.com.ua
Лідер української партії Братство, екс-лідер УНА-УНСО Дмитро Корчинський закликав патріотично-настроєних жителів України готуватися до того, що Росія спробує забрати Крим

"Росія відбиратиме у нас Крим", – заявив Корчинський у відеозверненні, розміщеному на офіційному сайті Братства.

"Це – великий проект для Росії, який може об'єднати її виборців і мобілізувати еліту на десятиліття вперед. Це – хороший проект для Росії", – вважає український політик.

При цьому Корчинський прогнозує, що Росії вдасться встановити контроль над керівництвом України, так само, як Заходу вдалося встановити контроль над керівництвом Сербії і відокремити Косово. "Всі ті окремі групи і особи, які були здатні воювати за Косово, були відстріляні, посаджені сербською владою, а тих, хто не був посаджений, – здали в міжнародний трибунал", – нагадує Корчинський.

Він вважає, що і в Україні чинити опір відділенню Криму у результаті будуть лише "окремі групки".

"Вже сьогодні потрібно готуватися. Потрібно ходити на стрільбища, потрібно помалу перегортати довідник з піротехніки, потрібно вивчати географію цього симпатичного півострова", – закликає Корчинський.

За матеріалами РИА Новый регион
Коментарів (26)
Додайте свій коментар
Залишилось 1000 символів
Якщо Ви не бачите зображення з контрольними символами, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.
Відсортувати за датою Вниз
гiсть2  (анонiм) | 11.08.2008, 13:33
От маньяки... Сегодня как раз годовщина, когда Рейган по радио сказал, что подписал закон об объявлении СССР вне закона на все времена, и бомбардировка СССР начнётся через 5 минут. Говорят, что, кроме маленького скандала, ничего не случилось. Так, может, и к Корчинскому так относиться? Есть же пословица, что собака лает, а караван идёт
ВідповістиВідповісти  
Мамед  (анонiм) | 10.08.2008, 22:34
Хлопці не буде Крім ні колі у кацапів доки там є Татари .Іх там не багато але вони вже так натерпились від Росіян що якщо збіруться то вже до кінця
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 11.08.2008, 15:06
Татарів в Криму всього 260 тисяч.
Це несерйозно.
Для москалів "замочить в сортире" 260 тисяч, що два пальця обіссяти.
Ох, не треба було ядерну зброю віддавати!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 10.08.2008, 17:26
Я повністю підтримую пана Корчинського,а щодо вступу до НАТО,то це не порохова бочка,а шанс не опинитися на місці Косово,або Південної Осетії.Бо у ймовірному конфлікті з Росією - Україна сама себе захистити не зможе...
ВідповістиВідповісти  
Iгорок-Слобожанін  (анонiм) | 10.08.2008, 12:42
Окупація СxШxА Японії, Німеччини, Півд. Кореї скінчилася економічним процвітанням, дійсно демократичними режимами цих країн. Окуація СРСР, іделогічною та політичною правонаступицею є Росія скінчилася жалюгідно-деспотичними, жебрацькими режимами на у Схід. Європі (НДР, Румунія, Албанія та інш.) та в Північ. Кореї, Кубі. Ось на що впродовж історіїї була здатна інтелектуально-політична думка російського народ. Невже ми хочимо знов падати у ту саму яму? Ні не хочимо. Ми, Українці, не хочемо більше слухати дебільного та абного старшого брата-дауна. Ми хочемо жити європейцями. Тому ми проголосуємо за НxАxТxО та ЄxС. (До речі на цьому сайті діє цензура. Мені заборонили використовувати слова "СxШxА, НxАxТxО та ЄxС", тому приходиться їх писати через "х". Ось тобі і демократія по-українські. Ганьба!Так, поступають лише КхАхЦхАхПхИ)
ВідповістиВідповісти  
Смачно  (анонiм) | 09.08.2008, 09:42
Треба до влади привести ВО Свободу...Адже все-таки можливо ядерний статус потрібно повернути?
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 09.08.2008, 19:07
Щоб "Свободу" підтримала більшість громадян треба щоб малоросійство зникло як хвороба, що вже давно культивується бездіяльністю і байдужістю політичної та культурної еліти.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 11.08.2008, 15:08
Точно, хлопці.
Прийшов час "Свободи".
Піпєц....
От же ж не думав, що я колись її підтримуватиму...
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 08.08.2008, 14:53
не зважаючи на свою неординарну політичну репутацію цього разу пан Корчинский прав
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 08.08.2008, 14:51
Перш за все треба голосувати за вступ України до НАТО та ЄС. Лише це надасть Україні потрібну безпеку. Країни Балтії свтупили до НАТО та ЄС і тепер Кацапія не розглядає їх як свою споконвічну територію. Днiпропетровськ за НАТО!
ВідповістиВідповісти  
Дмитро Днепр  (анонiм) | 08.08.2008, 15:37
Підтримую!!!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 09.08.2008, 17:19
Вступ в НАТО, це все одно, що влізти на порохову бочку!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 09.08.2008, 17:27
Вступ в НАТО для Українського народу ні чого хорошого не дасть, це все одно, що влізти на порохову бочку!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 09.08.2008, 17:36
Вступ до НАТО дасть не безпеку України, а розв'язування військових дій і підкупним чиновникам грошей.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 11.08.2008, 18:25
Змінюй платівку.
Якщо ти думаєш відсидітись у підвалі, поки москалі бомбуватимуть Київ, то помиляєшся.
Хоча якщо ти звичайний хохлуй, тоді готуй сраку і вазелін.
ВідповістиВідповісти  
Olgerd  (анонiм) | 08.08.2008, 13:15
Корчинський очолить "цуцманів" в оккупованому Росією Криму. Для цього йому потрібне "братство".Кузніца канонічних кадров...
ВідповістиВідповісти  
outsider  (анонiм) | 07.08.2008, 22:23
нашли кого комментировать- аля махно,типа самый вумный, но политическая карьера не сложилася чего-то, в раду человек неможет попасть- и нужно периодически "светится".....плюс последоветльности собственных убеждений никакой
ВідповістиВідповісти  
Юрій з Києва  (анонiм) | 07.08.2008, 21:03
Пару років тому пан Корчинський давав спільні прес-конференції з Вітренчихою, де говорив про необхідність дружити з Росією, щоб відбити головного ворога - США (якщо я щось переплутав, поправте), і їздив на Селігер навчати путін"югенд методам боротьби з масовими протестами. Відсутність логіки та послідовності навіть якийсь захват викликає, бо, схоже, є принциповою.
ВідповістиВідповісти  
1   2    →
   1USD 4.85   1EUR 7.16