bigmir)net  Пошта   Шукай:      

Спілка офіцерів України просить Ющенка присвоїти Бандері Героя України
13 трав, 18:08

Спілка офіцерів України просить Ющенка присвоїти Бандері Героя України
stepanbandera.org
Спілка офіцерів України звернулося до Президента України із проханням удостоїти Степана Бандеру звання Героя України, вписати у паспорті графу «національність» та вивести російський флот з Севастополя.

Про це повідомив делегат з’їзду Спілки офіцерів України, депутат Львівської облради від БЮТ Михайло Ваврин. За його словами, на з’їзді було прийнято звернення до Президента України, в якому пропонується присвоїти Степанові Бандері до 100-річчя з дня народження звання Героя України і оголосити наступний рік роком Степана Бандери.

Михайло Ваврин також повідомив, що на з’їзді було прийнято звернення до Президента України, Верховної Ради і кабінету міністрів, у якому вимагається відновити графу національність у паспорті громадянина України та у свідоцтві про народження.

«З’їзд проходив у дружній атмосфері з почуттям усвідомлення необхідності збереження єдності України», - сказав Михайло Ваврин.

За його словами у рішенні з’їзду зроблено наголос на необхідності утвердження в Україні національної ідеї. Михайло Ваврин розповів, що на з’їзді офіцерів йшлося про зміцнення євроінтеграційних процесів та виведення російського флоту з Севастополя. Особливий акцент було зроблено на необхідності прискорення інвентаризації майна, яке орендує російський флот у Криму.

За матерiалами Західна інформаційна корпорація

Коментарів (40)
Додайте свій коментар
Залишилось 1000 символів
Якщо Ви не бачите зображення з контрольними символами, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.
Відсортувати за датою Вниз
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 17:14
тем более Сташинскому необходимо присвроить звание Великий Українец и ввысокое звание Героя Украины.Ко всем перечисленным ранее достоинствам Сташинского забыл добавить еще одно.Он единственный из украинцев ,кто последний видел самого бандеру.Только за одно это необходими присвоить ему звание Великий Українец и ввысокое звание Героя
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 16.05.2008, 17:57
А рекомендацією щодо вживання свіжого САЛА для покращення розумової активності не треба нехтувати! Бо у Вас, бачу, починається комедійний психоз! Думаю, що наступними номінантами на звання Героя України Ви запропонуєте російського співака Влада Сташевського за те, що має прізвище схоже на прізвище іуди Сташинського.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 17.05.2008, 10:11
Для настоящих украинцев-Сташевский всегда будет великим украинцем и героем,а бандера -иудой.Для бандеровцев-наоборот.И пока будут существовать украинцы и бандеровцы всегда будут разногласия.
И сало тут не поможет переделать бандеровцев в украинцев.
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 17.05.2008, 14:31
"Для настоящих украинцев-Сташевский всегда будет великим украинцем..."

Бачу, що я, сам того не бажаючи, успішно переконав Вас, що Влад Сташевський - Великий Українець. Думаю САЛО Вам вже не допоможе...
Володимир  (анонiм) | 16.05.2008, 16:59
Думаю, що коли з Першої Десятки Великих Українців визначать Найвеличнішого, то Президент України буде зобов'язаний підписати Указ про присвоєння Степану Бандері звання Героя України!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 17.05.2008, 10:12
обломались,правда и справедливость восторжествовало,не может быть палач и иуда великим.
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 17.05.2008, 15:09
Хто Вам таке сказав? Де Ви таке прочитали? У Вас що зі слухом чи з граматикою проблеми? З десяти Найвеличніших Українців Степана Бандеру визнано Третім Найвеличнішим. Ось Вам і торжество справедливості! А палачі і іуди, дійсно, не можуть бути Великими.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 10:07
Героя Украины следует присвоить и еще одному деятелю и борцу за незалежнисть -Стахур.За разъяснительную беседу с Ярославом Галаном-зарубленному в собственной квартире, впустившего в свой дом двух знакомых студентов, якобы пробующих свои силы в журналистике.Ранее они приходили к Галану, обедали с ним за его столом и обсуждали политические новости. В тот день они принесли рукопись для публикации и Ярослав Галан пригласил их в свой рабочий кабинет и сел за стол, чтобы прочитать статью. Когда он читал, один из них – Стахур (партийная кличка Стах) достал из-под плаща топор и нанес 13 ударов, каждый из них был смертельным. ОУН-УПА не нравились статьи Ярослава Галана - не тот формат.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 12:11
Они всегда были строгими парнями, эти ребята из ОУН-УПА-SS
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 12:15
Ща свидомитеги набегут и расскажут что СТАХ был НКВДистом
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 16.05.2008, 16:52
ОСЬ, ЩО ГОРІЛКА З ЛЮДЬМИ РОБИТЬ :)
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 09:21
Сало героям
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 22:13
СЛАВА ГЕРОЯМ!!!!!!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 12:12
САЛА ГЕРОЯМ!!!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 14:09
наці мають знати кожного луценка
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 15.05.2008, 15:56
Націоналісти знають Великого Українця Степана Бандеру, а Луценко, каці, - це по вашій частині!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 14:04
спілка офіцерів ss?
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 15.05.2008, 15:46
Ні, пане, не Sовєцького Sоюзу, а вільної, незалежної і суверенної держави Україна!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 15:56
Та навіщо ви йому відповідали?
Цьому путінському холую забагато честі.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 09:12
А еще есть один претендент на высокое звание Героя Украины. Родился в Австрии.А так как галиция была частью Австро-венгерской империи то с большой натяжкой можно назвать его галицаем.Первый +.Отличился он и в борьбе против "врагов" Украины.Окончательно решил вопрос с 6 миллионами евреев,клятых москалив забив аж 27 миллионов, а про комуняк перебил и своих и чужих немеряно.Второй+.И еще особннная черта-был знаком с Бандерой.Третий +.Тем более капитану его армии уже присвоили почетное звание Героя Украины,(четвертый +)теперь очереть за Главнокомандующим. Так что полку претендентов на звание Героя Украины пребывает с каждым днем.
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 15.05.2008, 11:34
Спізнились з порадою! Укзом Президента України від 12 жовтня 2007-го року за № 965/2007 Роману Шухевичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена Держави!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 12:27
ну-ну учи мат часть и биографию шухевича ,в чьей армии он был капитаном и за что получил железный крест.
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 15.05.2008, 13:05
Вчили-вчили і не тільки матчастину :) Шухевич ще був полковником Радянської Армії, лікувався в місті Одеса і провідував хворого батька в шпиталі НКВС! А про хрест ви неправду написали. Їх, насправді, було цілих два. Тільки давали ті залізячки не Шухевичу, а загинувшому німецькому капітану, документи якого на всяк випадок зберігав Головнокомандуючий. А вони (випадки), знаєте, різними бувають :)))
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 23:26
Знайдеш "залізні" докази?
гiсть  (анонiм) | 16.05.2008, 09:19
Hероям сало
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 21:34
А так как Галиция была частью Австро-Венгерской империи, то с некоторой натяжкой можно и его назвать галицаем. И присвоить звание героя "не Sовєцького Sоюзу, а вільної, незалежної і суверенної держави Україна!" Слушна ідея!!!
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 16.05.2008, 16:49
А коли Галичина входила до складу Польщі, то українців, що народжувались на її землях, не можна вважати галичанами?

Для покращення розумової активності раджу вживати побільше свіжого САЛА!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 14.05.2008, 16:25
больше того Судоплатов тоже убивал коммунистов и получил от преступного режима 25 лет тюремного заключения за то ,что не отрекся от неньки Украины,из них пять лет провел в одиночной камере и был реабилитирован лиш в 1992 году.Украина должна знать своих героев.Так что у них с Бандерой схожие биографии.И он достоин высокого звания Героя Украины.
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 14.05.2008, 16:36
Високо ціную Ваше почуття гумору! Думаю, що Ви добра і щира людина, хоча і душевно хвора!
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 15.05.2008, 14:20
спасибо
ВідповістиВідповісти  
Володимир  (анонiм) | 15.05.2008, 15:43
Прошу :)
гiсть  (анонiм) | 14.05.2008, 16:17
правильно,Сташинский убежал от коммунистов,когда понял ,что они не хотят независимости Украины -поэтому он настоящий ГЕРОЙ.И достоин звания Героя Украины.Больше того Сташинский родом из западной Украины ,100% галицай-значит достоин звания Героя Украины.Он ведь воевал с врагами Украины.С Судоплатовым чуть похуже -он родом из Мелитополя,но тоже украинец.Так что все признаки для наградного листа налицо.Пусть наша молодеж знает и гордится своими Героями и среди них должни быть имена славных сынов украинского народа,борцов за независимость Судоплатова и Сташинского.
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 19.05.2008, 18:36
Ваша маладьож уважаємий нехай вчить біографію російського національного героя Джохара Дудаєва. Бо Путінюгенд Вам уже зовсім мазгі промив. Слава Україні!
ВідповістиВідповісти  
щирий  (анонiм) | 20.05.2008, 10:36
Слухай гостю!Оце читаю твої теревеньки тай думаю:заседився ти в гостях!
Неподобається Бандера? Чемодан-вокзал-Росія!
Можна і в інший напрямок,наприклад...Ізраіль...
ВідповістиВідповісти  
гiсть  (анонiм) | 25.05.2008, 13:33
Щирий написал:
"Слухай гостю!Оце читаю твої теревеньки тай думаю:заседився ти в гостях!
Неподобається Бандера? Чемодан-вокзал-Росія! "
Вот тут вся ваша "Еуропійськисть", господа
оранженвые ненавистники всего неукраинского.
С таким Щирим разговарвать хуже, чем с козлом ай пить.
1   2    →

Сайти по темі

   1USD 4.84   1EUR 7.18