Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки

ЗМІ: Путін сказав Бушу, що Україна – навіть не держава

7 квiтня, 12:40   
Представник делегації однієї із країн НАТО повідомив, що президент Росії Володимир Путін на закритому засіданні ради Росія-НАТО під час Бухарестського саміту заявив, що Україна не є державою, повідомляє Коммерсант.

Як інформує Коммерсант посилаючись на повідомлення джерела із дипломатичних кіл, під час закритого засідання ради Росія – НАТО Володимир Путін наголосив, що Москва вдасться до контрзаходів у разі розширення НАТО до своїх кордонів, оскільки вважає такий процес загрозою своїм інтересам.

"Втім, про Грузію російський президент говорив зовсім спокійно, немов між іншим. Коли ж мова зайшла про Україну, Путін розгнівився. Звертаючись до Буша, він сказав: "Ти ж розумієш, Джордже, що Україна - це навіть не держава! Що таке Україна? Частина її територій - це Східна Європа, а частина, і значна, подарована нами!", - заявив президент Російської Федерації.

«І ось-тут він дуже прозоро натякнув, що якщо Україну все-таки приймуть у НАТО, ця держава просто припинить існування. Тобто  фактично він пригрозив, що Росія може почати відторгнення Криму й Східної України", - повідомило джерело.

Щодо Грузії, Володимир Путін пригрозив, що Росія спираючись на косовський прецедент визнає Абхазію й Південну Осетію, якщо НАТО надасть План дій із набуття членства (ПДЧ) і створить таким чином буферну зону між силами Північноатлантичного альянсу й своїми кордонами.

Нагадаємо, 3 квітня, під час Бухарестського саміту Північноатлантичний альянс відклав питання щодо надання Україні ПДЧ до грудня 2008 року. Однак, як заявив Генеральний секретар альянсу Яап де Хооп Схеффер, країни НАТО погодились, що Україна повинна стати членом НАТО.

За матеріалами Коммерсант

Коментувати можут тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь
Коментарів (81)
коментарів на сторінці 
Святослав   (анонім) | 12.04.2008, 01:19
Шановні добродії!!! Не варто так різко реагувати на висловлювання дядька Володі... Його справа язиком молоти... А головне... надійтесь завжди на себе... Ні НАТО, ні Росія ніколи не будуть нашими союзниками... Ми - лише карта, яка розігрується на геополітичній сцені, і це видно навіть не озброїним оком. Впершу чергу має бути хоч мінімум поваги до себе. Якщо ви вважаєте, що ваші діти мають майбутне в малоросії чи ЄС (аналог СРСР), ви помиляєтесь... Вас Італія, Іспанія, Португалія зустріла квітами... чи важкою працею за копійку в пана на полі... Задумайтесь...
Скільки УКРАЇНЦІВ лягло кістьми на просторах сибіру... Задумайтесь...
Схід   (анонім) | 11.04.2008, 22:00
Спротив подібним цинічним заявам повинен поширюватися по всій Україні. Час уже просвітити напівграмотних колишніх кагебістів, совдепівську номенклатуру усіх поколінь і порадити їм, до того ж, почитати хоч трохи передусім про свою власну історію. "Позорище"!
Lesnichiy2004   (анонім) | 11.04.2008, 16:30
Олег Тягнибок правий був, коли говорив про збільшення української армії.
Тоді і не було б такого хамства з боку т.з "гарантів".
І тим більше не було б представників "п`ятої колони" та колаборантів і фактичних зрадників типу "Гражданин Украины", які лицемірно радіють нахабству представників російських нацистів, що вже відкрито говорять про військову агресію проти України.
Вже говорили і про ракети про України і про територіальні претензії, а тепер вже заговорили про військові операції.
Ну що ж.
Якщо хтось сунеться в Україну я повернусь в українську армію і виконаю свій громадянський обов`язок.
геть   (анонім) | 11.04.2008, 17:16
Ніколи не перестану повторювати, що українська мусарня майже досягла розміру армії Наполеона, точно досягла чисельності Римської армії і десятикратно перевершила чисельність Гестапо. А це все здорові хлопці, що охоче служили би у війську, аби воно було.
Гражданин Украины   (анонім) | 11.04.2008, 12:39
К сожаленью приходится наблюдать ,как дискуссия на Новинаре скатилась к цитированию похабных надписей со стен галицких туалетов.
В одном прав Тягныбок"галычане не МАТЮКАЮТСЯ-они так разговаривают"
гiсть   (анонім) | 11.04.2008, 16:22
К сожалению приходится констатировать, что так называемые "граждане" как были холуями и полицаями путинского режима так и остались.
геть   (анонім) | 11.04.2008, 17:17
Громадянин явно зловживає терпінням товариства.
гiсть   (анонім) | 11.04.2008, 12:32
Это моя страна,моя Родина,моя Украина,мой РОДНОЙ ЯЗЫК.
мЫ же вам не запрещаем в нашей стране разговаривать на украинском языке
гiсть   (анонім) | 11.04.2008, 14:51
Не сміши, холуй і васал москальський. Йди і роби те, до чого ти звик, лижи товсті і смердючі КГБшні зади і гавкай в надії отримати кісточку. Вона тобі в горлі таки колись стане.
А країна це наша, а не таких вилупків як ти, нам діватися нікуди, наші предки занадто багато заплатили за шанс створити свою державу! І ми, на відміну від такої тварини як ти і цей провокатор "Гражданин Украини", занадто любимо цю землю, щоб плювати на неї і слухати маячню різних недорозвинених собак. Так що ховайтесь, виродки кацапські, все те горе, яке ви принесли українцям повернеться вам з торицею! Слава Україні!!!
гiсть   (анонім) | 11.04.2008, 15:48
Бедная Украина, если у нее такие патриоты!
гість   (анонім) | 11.04.2008, 17:20
Бідна Росія, якщо в неї такі патріоти.
erg   (анонім) | 11.04.2008, 12:25
Дякуючи антиукраїнський риторіці кацапурських політиків Україна обєднується в боротьбі за свою незалежність.
я   (анонім) | 11.04.2008, 11:42
а что вы хотели по отношению к слабой и не определившейся стране, которая является разменной картой в руках дипломатов более могущественных стран?
Можно сколько угодно орать о величии казацкага духа и мотылять вышиванками и чубами - но факт остается фактом: анемичная, без энергоносителей (своииих), раздираемая внутренними противоречиями и насилуемая циничной бизнес\полит элитами страна с вялым президентом с невнятной государственной идеей... Только импотент не трахнет такое, не говоря о монстрах России и США которое спорят о доминировании в регионе.
На хер кому сдалась Украина, Кроме тех кто в ней живет? Не как щит или способ досодить России,не как геополитический прецедент... а как страна с народами которые ее населяют?!
Только тем кто в ней живет, не более
Хватит себя тешить иллюзиями
геть   (анонім) | 11.04.2008, 17:02
Виходить що Російський монстр таки імпотент, бо за 17 років так жодного разу і не зміг.
антикацапенко   (анонім) | 11.04.2008, 10:09
В Путіна фамілія така-все путати!Раніше,бувши кадебістом,путав рученьки антикомуністам;тепер дірвавшись до влади - путає історію!А може йому надоїла червона зірка на шпилі кремля,хоче замінити її на наш ТРИЗУБ?
Aq_   (анонім) | 11.04.2008, 00:21
Люди! Путин -- взрослый здравомыслящий человек, и такой бред просто нести не будет, тем более на МЕЖДУНАРОДНЫХ ПЕРЕГОВОРАХ! У междонародной дипломатии есть свой этикет, и говорить подобные вещи даже в адрес государствам-отщепенцам вроде КНДР -- просто банальное хамство, до чего Путин просто не опустится. Это раз.

Во-вторых, что могут знать журналисты о том, что говорилось на ЗАКРЫТОМ заседании, куда прессу просто не пускают?! «Одна баба сказала»?

Журналюгам нужна скандальная новость, они её изготовили, а вы, как лохи, повелись... :(
геть   (анонім) | 11.04.2008, 00:28
Щодо банального хамства і дипломатичного етикету, то тут не треба далеко ходити, вcі пам'ятають "от мёртвого осла уши", "мочить в сортирах" і таке інше. Традиційне запитання, чому Ви пишете російською на українському сайті?
гiсть   (анонім) | 11.04.2008, 10:31
Это моя страна,моя Украина,мой РОДНОЙ ЯЗЫК.
мЫ же вам не запрещаем в нашей стране разговаривать на украинском языке
гiсть   (анонім) | 11.04.2008, 10:59
А ти спробуй, сволото, заборонити.
Бач як це хамло заговорило!!!
геть   (анонім) | 11.04.2008, 16:57
Ви це хто?
tarmaks   (анонім) | 12.04.2008, 22:24
знаєш...можу погодитись...факт, що журналісти знати про це просто не могли б...навіть аби таке сказано було..
ПРОБЛЕМА в іншому... з моїх спостережень КАЦАПИ саме так і думають, як то нам видають журналісти
...це сумно...
сумно бо таки основний закон еволюції таки спрацює...виживе найсильніший...
і тут сумно має стати кацапам...:(
гiсть   (анонім) | 10.04.2008, 23:36
Блин, совсем охренели москали!
Дырку от бублика вам, а не Донбасс!
1   2   3   4    →