Ющенко переконаний: на референдумі народ скаже НАТО «так»

1 квiтня 2008, 12:32   
Президент України Віктор Ющенко переконаний, що на референдумі український народ підтримає вступ у НАТО.

"Я не бачу іншого курсу для нації, я не бачу іншого курсу для України", - сказав він на спільній із президентом США Джорджем Бушем прес-конференції у Києві.

Крім того, за словами, Віктора Ющенка, питання приєднання України до ПДЧ - "це ще не завершення тієї фінальної мети, що ми ставимо перед українським народом, українською державою".

"Коли ми пояснимо нації, яка місія колективної політики безпеки, у чому відповідь для України й чому для нас альтернативної відповіді не існує, і чому нам потрібно бути там, я вас переконую, що українська нація, мудра нація, прийме позитивне рішення по тому референдуму, який ми безумовно проведемо щодо приєднання України в НАТО", - наголосив Президент України.

Віктор Ющенко зазначив, що, наявність у країні противників приєднання до ПДЧ є природним явищем.

"На мою думку, цілком природно, що в українському суспільстві є частина політичних сил, які не приймають це. Цілком природним є те, що сьогодні кілька сотень людей із червоними прапорами стоять на Майдані, - зауважив Президент України, додавши – Стоять із червоними прапорами, із прапорами, під якими було створено український Голодомор, українські репресії... Я сподіваюся, що можливо колись і в Україні з'явиться українська компартія, яка стоятиме під прапорами нації".

Віктор Ющенко запевнив, що на міжнародному рівні не повинно бути спекуляцій на кшталт заяв про те, що український народ не визначився щодо НАТО.  «Вибачите - українська нація визначилася", - сказав Віктор Ющенко, додавши, що Україну не повинні позбавляти суверенного права приєднається до ПДЧ.

За словами Президента України, за останні три роки рівень підтримки українцями вступу в НАТО зріс до 40%. "Так ми роботу (з інформування населення про НАТО – Ред.) ще не починали!", - зазначив він.

На переконання Віктора Ющенка, ситуація останніх двох місяців у парламенті "дала можливість суспільству звернути увагу, можливо, і через скандал, але все одно - звернути увагу на це питання". "Нація трохи більше дізналася про те, чим є оборонний союз і яка його концепція. Тому все буде добре", - наголосив він.

Президент США Джордж Буш підтвердив під час прес-конференції сьогодні, 1 квітня, у Києві заявив, що Сполучені Штати наполягатимуть на наданні Україні та Грузії ПДЧ.  Крім США  ще десять країн НАТО домагаються надання Україні та Грузії ПДЧ. Серед них - Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Чехія, а також Канада.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна
Теги: Буш, НАТО, США, Ющенко
Сайти по темі: НАТО
Коментувати можут тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь
Коментарів (62)
коментарів на сторінці 
valentos   (анонім) | 08.04.2008, 16:22
Если Россия начинает всё более открыто заявлять о том, что Украина - это, мол, вообще кусок России... Становится страшно. А ведь есть уже урок истории. Начало прошлого века. Грушевский с Винниченко власть делили. А тем временем Россия не дремала. Слышали про Крут. Как студентов большевики мололи??? А что же происходит сейчас? Не видите случайно никаких аналогий? Нам срочно нужно в НАТО! Мыслящие украинцы это понимают. А вот остальные оказываются под влиянием мыслящих россиях, так или иначе ставших гражданами Украины в советские времена, которые заботятся только о России, но никак не о Украине. Грустно.. За державу обидно.
геть   (анонім) | 08.04.2008, 19:53
Ну то підтримайте цю державу, спілкуйтеся українською, хоча би віртуально. Це позбавляє Росію найважливішого важеля впливу на українське суспільство.
гiсть   (анонім) | 06.04.2008, 11:34
Самовнушение это конечно хорошо, но не до такой же степени!!!!!
геть   (анонім) | 07.04.2008, 00:44
Будь ласка теж саме, але українською.
Lesnichiy2004   (анонім) | 07.04.2008, 02:53
Шановний пане геть.
"Будь ласка" це для освічених людей, які поважають країну, в якій живуть та мову ресурсу, на який вони ходять.
"Гість", до якого ви звертаєтесь, до спільноти освічених вочевидь не входить.

Щодо теми. Треба зважати без емоцій усі за та проти НАТО.
Моя думка, що Україна настільки велика і важлива в геополітичному плані країна, що відсидітись у "безблоковому" стані не вийде. Занадто величезні зміни відбудуться в 25-40 роки цього століття, які пов`язані з кінцем нафтогазової ери та початком кліматичної катастрофи.
І тому про свою оборону думати треба вже зараз.
Військові доктрини країн ШОС для України не підходять.
РФ за своїми справжніми інтересами, а не тими, які їй навіюють злочинці, які зараз сидять в Кремлі, ближче до НАТО, ніж дехто вважає.
Якщо РФ не вступить в НАТО, то вже через 30-40 років вона остаточно втратить Східну Сибір та вплив на Центральну Азію. Західний Сибір буде затоплено водами світового океану і РФ стане 100 % європейською країною.
геть   (анонім) | 07.04.2008, 20:29
Не так все апокаліптично У порівнянні з НАТО Росія є слабкою стороною, отже НАТО потрібно Росії більше, ніж Росія потрібна НАТО. Україна повністю належить до Европи у тому сенсі, що розпад Росії теж в її інтересах. Отже, немає жодних протирічь, Україна неминуче буде в НАТО. Але, як хтось точно зауважив, европейці розуміють нас краще за нас самих. Я вважаю, що відкладення ПДЧ це старт широкої пропагандистької кампанії, яка завершиться майже так, як каже Ющенко.
гiсть   (анонім) | 07.04.2008, 10:34
Необязательно
геть   (анонім) | 07.04.2008, 20:35
Звісно що необов'язково... бажано.
гiсть   (анонім) | 05.04.2008, 17:40
Більше половини Українського народу не може дочекатися, коли наш бухгалтер злізе з трону.Він виявився явно не його.А друга половина
все ще сподівається на Юлю.І теж цю половину спіткає розчарування:Рівень нашої красотульки трохи вище плінтуса.
гiсть   (анонім) | 06.04.2008, 13:06
цікаво звідки інформація про пів країни?думаю варто говорити за себе-я наприклад ні до однієї з названих вами половин не відношусь!
гiсть   (анонім) | 05.04.2008, 14:35
Давайте трошки зачекаємо! Вчора в Шустріка за НАТО було 44,5%, а ще 2-3 місяці тому 20%! Ще кілька ПРовських мітингів, пару місяців запускання кульок у ВР і блокувань трибуни, кілька візитів Жиріка і Затуліна - Зіят-Улли і можна проводити референдум!
Але тоді ви, кацапи, будете кричать, що ніяких референдумів не траба!
Недавно я втішився! Погуляв по сайту дердкомстату і побачив, що з 1989 року кількість росіян в Україні скоротилася на 4,3млн осіб при загальному скороченні населення в 6,2млн! Вимираєте, хлопці!
Ми, українці, терплячі, довго терпіли, потерпим ще трохи! А в західних областях уже зараз є приріст насалення! Ми, українці, поступово займем ваше місце!
Бог створив Україну для нас і ця земля самоочищується від тих, хто її ненавидить!
Жити в країні яку ненавидиш - це постійний стресс. В результаті п"янство, наркота, серцеві хвороби, інсульти.
Або любіть Україну, або їдьте, для здоров"я корисніше!
гiсть   (анонім) | 05.04.2008, 21:24
Цікаве гасло маленької газети "Сота свободи": Люби Україну, або йди геть!
геть   (анонім) | 07.04.2008, 01:08
Ні, чоловік пропонує щось більш осмислене. Заглиблюйтесь, або бульки Вас розірвуть.
гiсть   (анонім) | 05.04.2008, 00:55
Витя, не надо на себя много брать от "имени украинского народа". Давай референдум, посмотрим "так" чи "торба\автостанция\Хоруживка".
Аж побрехеньку про геноцид-голодомор забыл, как новую цацу нашел в НАТОооо шреку закортЫло попасть.
геть   (анонім) | 05.04.2008, 20:48
Цікаво, якщо росіяни висадять десант в Криму, Ви референдуми будете проводити, чи давати негайну відсіч?
гiсть   (анонім) | 07.04.2008, 00:36
Я первый запишусь в ополчение и возьму автомат в руки.
Но такого не будет. Зачем высаживать десант туда, где отлично воюет и побеждает рубль
геть   (анонім) | 07.04.2008, 00:41
Ви громадянин України? Будь ласка, чи не могли би Ви визначити своє становище?
asgarot   (анонім) | 04.04.2008, 21:26
Теперь из принципа буду писать по русски. Кто это там приватизировал ветку обсуждения? Почему гонят на русскоязычные сайты? Почему ЗДЕСЬ нельзя писать по русски?
геть   (анонім) | 05.04.2008, 20:18
Ніхто Вам цього не заборонить, але це можна робити і на російській версії, чи не так? Тим більше, що там тіж самі публікації. Навіщо перетворювати Новинар на Корэспондэнт?
Lesnichiy2004   (анонім) | 07.04.2008, 02:56
"Назло маме уши отморожу"...
Сміявся.
Хлопче, вам скільки років?

P.S. як кажуть, "ноу комент" :)
asgarot   (анонім) | 04.04.2008, 21:22
Тобто, президент вже має певний "плян", як зфальсифікувати наслідки того референдуму? Чи додушить свій народ 3 або 4 туром референдуму? Оскаржить на Майдані? Знов погрюкаємо в діжки?
геть   (анонім) | 05.04.2008, 20:24
Вчора у Шустера підримка НАТО зросла до 45%... мабуть це психологія народу, якщо кудись не пускають, то воно того варте.
Саша   (анонім) | 04.04.2008, 20:52
Послушайте!
А как же многие европейские страны живут без НАТО и прекрасно себя чуствуют!!??!!
Сколько заплатили Пчеловоду за очередную афёру?
геть   (анонім) | 07.04.2008, 01:04
Зроби собі список, чому вони не в НАТО, і проаналізуй.
гiсть   (анонім) | 04.04.2008, 15:35
Не говори "Гоп". Сначала нужно провести этот референдум, а потом вести "базар".
геть   (анонім) | 04.04.2008, 19:28
Базар краще продовжити на російськомовних сайтах, їх безліч. Чоми Ви вирішили писати саме тут...
asgarot   (анонім) | 04.04.2008, 21:24
Не зрозумів! Що вас, власне бентежить? Суть сказаного, чи форма?
геть   (анонім) | 05.04.2008, 20:00
І суть, і форма. Власне, я не хочу щоби Новинар перетворився на помийну яму як російськомовний Корєспондєнт.
гiсть   (анонім) | 04.04.2008, 15:25
я не за, не против НАТО, но мне уже достало как одни чешут про зло НАТО, а другие чешут про счастливую жизнь в НАТО. Это ВОЕННЫЙ союз и ни какого отношения к экономике не имеет. Про ВТО тоже были сказки, ну, вступили и что, стало жить лучше? Еще раньше такая-же сказка была с Советом Европы, тоже чудо жизнь обещали.

В НАТО можно или не нужно вступать, но как забодали все эти сказочники!
геть   (анонім) | 04.04.2008, 19:26
Чоми Ви це кажете на україномовному сайті, коли існує безліч російськомовних?
украинец   (анонім) | 05.04.2008, 00:45
потому что я в своей родной стране, говорю на родном языке
геть   (анонім) | 05.04.2008, 20:10
Будь ласка, є російська версія з тими ж самими публікаціями. Я вважаю що Новинар повинен залишитися суто українським, аби запобігти його деградації.
гiсть   (анонім) | 06.04.2008, 09:51
Вот вам и НАТО. Захвачен французский корабль, на нем есть один украинец. Они говорят что НАТО всегда защитит суверинитет своих членов. Вот и видим как они защищают... В Сомали всего 7 млн. человек - ну неможет НАТО разобраться всем скопом с этими пиратами. Они разираются только с теми странами где есть нефть, газ, уран и т.д., а в Сомали кроме бананов ничего нет.
НАТО - когда обеспечит целостность территории своих членов, а также кандидатов (Украину) - взяли бы для примера и показали как это делается.
1   2   3    →